www.sudzibas.lv Sl Casino Riga Slikta attieksme pret darbiniekiem

AtrisinātaSl Casino Riga - Slikta attieksme pret darbiniekiem

Labdien! Būtuļoti patiecīga, ja jūs atstāsiet manu ziņu anonīmai.
Vēl pāris dienas atpakaļ es strādāju kompānijā sl casino rīga, kā vismīlis / bārmenis (food & beverage department, turpmāk f&b) . Strādājot tur gandrīz 3 mēnešus mani "izmēta ārā ", citādāk, diemžēl nevar pateikt.
-f&b menedžeris, kurš paīstam nav nopelnījis to.
1) mūsū departamentā strādā tikai krievurūnājošie cilvēki, un, viņa ir viena no viņiem. Latviešu valoda nav pat bāzlīmenī, mums (latvišurunājošiem) aizliega rūnāt latviski, tāpēc, kā mūs nesaprota mūsu vadītāja!
2) viņa ir nekompetents un neizglītots cilvēks, kura attieksme pret saviem darbiniekiem ir nepiemērota. Manuprāt, cilvēkām, ar tik augstu amatu, nedrīkst aiz mugura, bet lai visi dzird, aprunāties ar kolēģiem par to, kā tu, kā darbinieks izskaties un kāds tu esi cilvēks.
3) publiskais pazemojums notika gandrīz katru manu darba dienu. Ko dzirdēju es par sevi no viņas mutes? (diemžēl tas bija teikts netieši man, bet citiem cilvēkiem, lai visi parējie klausās)
"ты отвратительно выглядишь. Ты работаешь здесь только потому, что у тебя есть фигура, лицом ты не удалась. Не попадайся мне на глаза, латышская свинья. Скажи мне куда ты пойдешь работать и я никогда туда не приду. " diemžēl, tas viss nerēti beigās ar manam asaram.
4) galvenais iemesls, kāpēc mani atlaiža no darba, bija mana iestāšanās lu, jo iestāšanas eksāmena rezultātus es uzzināju tikai 29. Augustā, protams, kā es uzreiz pateicu viņaito, ka man vejadzēs samainīt grafiku, jo trīs dienas nedeļā es mācos, bet pārējās es varu būt darbā, uz ko es biju ignorēta.
5) man ir nopietnas problēmas ar nierēm, vairākās reizēs jau biju slimnīcā. Ārsts man pateica obligāti ievērot dienas režīmu un azliega strādāt nakts maiņas. Protams, kā viņa arī bija informēta par to, un ziniet kas? Jūlijā un augustā no 30 maiņām man tikai 6 maiņas bija dienā. Tagad man atkal sākas nopietnas problēmas ar vaselību.
6) tas nav viss, diemžēl, bet man liekas, kā jau pietiks.
Es nebiju vienīga, kas cieš no tādas attieksmes. No f&b departāmenta vasaraslaikā tika atlasti 8 cilvēki (f&b departmentsastāv no 11 cilvēkiem)
es ļoti prasu jūs kaut ko izdarīt, jo es ļoti negrību lai citas jaunās, smaidīgas un enerģiskās meitenes, pārdzīvotu to, ko espārdzīvoju viņas dēļ.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta aNONIMS aNONIMS 09.09.2018

Vairs nav nepieciešāmības, problēma ir atrīsināta.

V Veroniqqque 09.09.2018

Pirmkārt - izskatās, ka nemaz neesat latviete, jo rakstat ar ļoti banālām kļūdām. Priekš kam kārtējo reizi kurināt nesaprotamu naidu?!

K Kenudi1984 10.09.2018

Kāda starpība ir latviete vai ne, viņa raksta par to kā vadība vispār nezina latviešu valodu. Meitenei nav nevainas, labi kā vispār man rakstīt.

J J.K. 11.09.2018

Šausmas, nedod Dievs manai meitai vai viņas draudzenēm saskarties ar tādu attieksmi darbā! Paldies par informāciju, pēc jūsu stāsta darbinieks ir pilnīgi nekompetents. Ziņošu paziņam, lai neļauj bērniem strādāt SL Casino, veselīga nervu sistēma ir vērtīgāka par naudu!

L Latvietis1968 12.09.2018

Arī Jums ir acīmredzamas problēmas ar latviešu valodu, nekuriniet naidu tur, kur tā nav!

J J.K. 13.09.2018

Runa iet ne par tautību un valodu, bet par attieksmi. Jebkurš domājošs cilvēks, latvietis vai krievs, negrib, lai viņa bērns nokļūv tādā situācijā.