www.sudzibas.lv Skopi un rupji tramvaju, trolejbusu pasažieri Tramvaju, trolejbusu pasažieri smird pēc sviedriem un nemaksā soda naudas

Skopi un rupji tramvaju, trolejbusu pasažieri - Tramvaju, trolejbusu pasažieri smird pēc sviedriem un nemaksā soda naudas

Tramvaju, trolejbusu pasažieri smird pēc sviedriem un nemaksā labprātīgi soda naudas par sabiedriskā transporta noteikumu pārkāpumiem.
Lūdzu arī mani saprotiet, jo es pelnu naudu tikai no iekasētājām soda naudām. Man ir maza alga uz rokas 120 LS, tāpēc esmu motivēts katram pasažierim piekasīties un lai mēs brigāde varētu normāli pa dienu nopelnīt. Saprotiet arī mūs. Pie tam no skolēniem ir viegli dabūt to soda naudu. Tāču man ļoti nepatīk tas, ka citi pasažieri metās to skolēnu aiztāvēt. Bet mums vajag iekasēt sodu. Uzskatu, ka pasažierim nav jājaucās iekšā kontroles darbā. Tāpat arī tie vecie sagrabējušie pensionāri no mums baidās un maksā gan to soda naudu, ka nemetās, ja mēs atrodam iemeslu, kur piekasīties. Jo mēs tiešām esam motivēti iekasēt vairāk soda naudas, līdz ar to mums ir piemaksas pie algas. Man ļoti nepatīk, ka pasažieri metās citu aizstāvēt. Uzskatu, ka tā ir mūsu darīšana pēc izvēles kādam pasažierim piespriest sodu arī par to, ka kājās viņam ir netīras kurpes vai arī līdzi kāda lielāka iepirkumu soma.
Mums, kontrolieru brigādei ir tiešām pretīgi kāpt iekšā katrā transporta līdzeklī un pārbaudīt biļetes.
Ar cieņu - 3. autobusa kontrolieru brigādes vadītājs Jānis.

B B.B 23.04.2009

Nu jā redzams, ka jūs ļoti cienat "vecos sagrabējušos pensionārus"
Domājat ko runājat

U Uģis riktigais 23.04.2009

Ka tik nepienak kādreiz diena, ka busim paši tādi sagrabējuši pensionāri :)

P Piekrītu 23.04.2009

Es gan tieši to pašu varu teikt pa kontrolieriem, alkanavti beidzamie smirdiigi, netiiri humpalnieki!

G Gunita6 24.04.2009

Piekritu

G Gunita 24.04.2009

Kurš parakstās zem mana nika? Urla!

L Linda 01.05.2009

Labi, Jāni, es Tev drusku noziedošu, turpmāk regulāri mazgāšos un braukšu tikai ar 3.autobusu:))))))

S Sagrabējistramvajs 01.05.2009

hmmm. Ar Jāni kaut kas nav riktīgi!

K Keta 01.05.2009

Kontrolierim alga 120 latu! Smiekligi! Valsti noteikta minimala alga ir 180 latu, t.i., ka minimums 146 lati pec nodoklu nomaksas (nu, summa atkariga no gimene apgadajamo skaita). Un pat ja jums, maitam, butu tikai ls 120, tad jus cukas vienalga uzvaraties pietiekosi, lai normali dzivotu. Un pasi jus vienmer esat smirdejusi, stacija belasus sarijaties, tadi taukaini un smirdigi kapjat transportlidzekli un pravas kacajat. Nu aizvilkat vienreiz mani uz menteni! Un ko? Ne jus, ne menti no manis, maznodrosinatas personas, bezdarbnieces, tapat neko nedabujat un nedabusiet. Ar mentu administrativajiem protokoliem vini pasi pakalu var slaucit. Tikai savu laiku noterejat. Butu tikmer, kamer ar mani kramejaties, vairakus letticigus pasazierus nostrafejusi. Tauta, beidzam reiz baidities!

N Niknā 01.05.2009

piekasās tikai skolniekiem un pensionāriem.Tādu Jāni es vienārši izlingotu kā smirdīgu kucēnu pa durvīm.Raksta arī, kā 2 klases beidzis.

L lita 04.06.2009

Jūs esat jauns cilvēks, tā var noprast, bet būsiet arī sagrabējis pensionārs, protams, ja nodzīvosiet. ...Nav jau vergu laiki un piespiedu kārtā jums neviens neliek neko ostīt un strādāt šo darbu. Jūsu vietā būs daudz citu, kas ostīs, pat priecāsies, ka vispār ir darbs.

C Cits apsargs 24.08.2009

Es pats strādāju kontrolē un varu uzreiz pateikt, ka tas kontrolieris Jānis, ja šitā runā, tad pats ir riktīgs lohs, kurš ne sūda nesajēdz no šī darba !!! Tas ko viņš tur sarakstijis - 90% pilnīgs fufels...

C Cits apsargs 24.08.2009

Un Dieva dēļ, riebjas ka visus pielīdzina vienam. Esiet sak drusku nopietnāki, jā ir kontrolieri visādi idioti nolasīti, bet ir arī normāli un sakarīgi. Un tas pats ar pasažieriem, ir normāli cilvēki un ir pēdējie "suņi". Un nepārprotiet, ka manā irpratnē normāli pasažieri ir tikai tie kas maksā sodu. Nē - vienkārši normāli - kā cilvēki :)

D dažreizizmatotājs. 24.08.2009

Emm, tu tāds padumjš.? Vai kas ar tevi? :?
Izklausās, ka tu liec maksāt soda naudu nevis tiem, kam tā būtu jāmaksā, bet tiem, no kuriem tu to vēlies saņemt.
Tu tagad sūdzies, ka tev grūti, bet varbūt padomā, kāpēc tiem cilvēkiem nav biļetes? :O
Cik es zinu, tad pasažierim ir jābūt biļetei un tas ir galvenais. - bet nē tev vajag tādu, kurai nav ne burzījuma, jo savādāk tas ir iemesls piešķirt soda naudu? :O
Tu turklāt saņem 120Ls uz rokas, padomā par tiem, kam ir 100 un mazāk uz papīra. - es tādus zinu.
Piekrītu Raivo, ja es zinātu, kas tu esi, tad...

V velta 09.02.2010

vakar (09.02.2010)braucot mar'srut'a ar tramvaju l'idz Dailes teatrim, kontrolieru grupa, kadu pasazieru nosauca par stulbeni utt.t, pat draudeja.Agresivi noska'noti, ja, kadam nav biletes, tad gatavi r'ikli parraut, un varbut vajadzetu, nolikt pie vietas shos mietpilsonus.Dariet savu darbu, bet izvelaties l'udzu vardu krajumu.