www.sudzibas.lv Skopi un rupji tramvaju, trolejbusu pasažieri Tramvaju, trolejbusu pasažieri smird pēc sviedriem un nemaksā soda naudas

Skopi un rupji tramvaju, trolejbusu pasažieri - Tramvaju, trolejbusu pasažieri smird pēc sviedriem un nemaksā soda naudas

Tramvaju, trolejbusu pasažieri smird pēc sviedriem un nemaksā labprātīgi soda naudas par sabiedriskā transporta noteikumu pārkāpumiem.
Lūdzu arī mani saprotiet, jo es pelnu naudu tikai no iekasētājām soda naudām. Man ir maza alga uz rokas 120 LS, tāpēc esmu motivēts katram pasažierim piekasīties un lai mēs brigāde varētu normāli pa dienu nopelnīt. Saprotiet arī mūs. Pie tam no skolēniem ir viegli dabūt to soda naudu. Tāču man ļoti nepatīk tas, ka citi pasažieri metās to skolēnu aiztāvēt. Bet mums vajag iekasēt sodu. Uzskatu, ka pasažierim nav jājaucās iekšā kontroles darbā. Tāpat arī tie vecie sagrabējušie pensionāri no mums baidās un maksā gan to soda naudu, ka nemetās, ja mēs atrodam iemeslu, kur piekasīties. Jo mēs tiešām esam motivēti iekasēt vairāk soda naudas, līdz ar to mums ir piemaksas pie algas. Man ļoti nepatīk, ka pasažieri metās citu aizstāvēt. Uzskatu, ka tā ir mūsu darīšana pēc izvēles kādam pasažierim piespriest sodu arī par to, ka kājās viņam ir netīras kurpes vai arī līdzi kāda lielāka iepirkumu soma.
Mums, kontrolieru brigādei ir tiešām pretīgi kāpt iekšā katrā transporta līdzeklī un pārbaudīt biļetes.
Ar cieņu - 3. autobusa kontrolieru brigādes vadītājs Jānis.

ī īpašniece 16.04.2009

Nezinu gan, cik 11 tramvajā satieku kontrolierus netīri, rupji, nodzērušies, riebjas skatīties.

H he 16.04.2009

Nu i karogs tev rokās... un bungas kaklā!!! Urā, urā, urā!!!

11. tramvajā strādā mani kolēģi, vienmēr tīri, laipni. Tikai tur pasažieri braukā ar saburzītām biļetēm, plus vēl ar visādiem veciem iepirkumu maisiņiem. Vairāk tracina mani skolēni ar savām lielajām mugursomām.

U Uģis riktigais 16.04.2009

Ja nepatīk kontroliera darbs-lūdzu-brauciet uz Angliju lasīt zemenes;)

K Kontrole 16.04.2009

kuram kontrolierim patīk viņa darbs? Alga maza, liels procents nāk kabatā no iekasētiem sodiem.

B Baņkieris 16.04.2009

Liels procents nāk no iekasētajām soda naudām, bet vēl lielāks procents nāk no iekasētajām, bet ne pienācīgi noformētām soda naudām! No drošiem avotiem zināms, ka Rīgas satiksmes kontrolieris dienā "nopelna" ap 40Ls un šie ienākumi netiek aplikti ar nodokļiem!
Ja nepatīk darbs, tad vajag to mainīt!!!
Bet ar tiem "aizstāvjiem" ir ļoti vienkārši cīnīties! Ja kāds no tiem aizstāvjiem sāk daudz lekties, piedāvājiet šādam aizstāvim nomaksāt sodu bezbiļetnieka vietā! Nedomāju, ka tāds aizstāvis pēc šāda uzaicinājuma vēl daudz leksies! Galu galā var arī pa purnu iedot, jo mūsu sabiedrība saprot tikai un vienīgi kulaku un mietu!

. ........ 16.04.2009

kādas šausmas...zemāk nav kur..., ja nejēdz normālu darbu atrast, tad arī cīnies un neraudi te kā tāds bērns.

R Raivo 16.04.2009

Ja es zinaatu kurs rakstiija sito tekstu, es tocn tam kontrolierim kaartiigi pa purnu sadotu pirmaamkaartaam jaasaprot, ka valstii ir aarkaartas staavoklis un ir cilveeki, kas pat 120ls meenesii neredz, kam nav darba, nav par ko maksaat pa dziivokli un uztureet gimenes.

R rimītis 16.04.2009

Pilnīgi piekrītu Raivo komentāram.

D D 16.04.2009

Nu par tiem bērniem un viņu mugursomām... un pensionāriem. Nav vispār kauns rakstīt??? Nevienam tagad nav viegli, visiem ņem nost un vēl ņems. Bet tāpēc jau cilvēkam nav jāpaliek zemiskam un pretīgam!!! Nevajag piekasīties, bet godīgi darīt savu darbu!!

K Kontrolieris 16.04.2009

Mūsu pienākumos ietilpst maksimāli attīrīt sabiedrisko transortu no melnās masas. Ja kas, es kontrolēju 3. Autobusa maršrutu. Pretīgi man tiešām tur kāpt iekšā un pārbaudīt biļetes, jo Bolderājā dzīvo pārsvarā urlas. Man nepatīk, ka pasažieri man rāda netīras, saburzītas biļetes un nemaksā par bagāžu. Nekaunīgas ir vecenes, kas nemaksā atsevišķu biļeti par savām kulēm.

A Apčakarēts 16.04.2009

Jā, es varu iztēloties, cik nepatīkami ir apstaigāt katru pasažieri, visādi jau mēdz sakāpt.
Bet pasažierim bieži vien arī ir sava nepatīkamā daļa, kad kontrole iekāpj.
Jo jūs retais mēdzat atcerēties to, ka ne jau visi vēlas krāpties, daži vienkārši nezina, kas jūsu noteikumos atkal ir mainījies un tamlīdzīgi. Nevajag uzrunāt pasažierus ar tādu sejas izteiksmi, it kā jums būtu smakojošs sūds pie deguna pielikts, un tad arī viņi atbildēs laipnāk. Tajā komentārā par tiem "nopelnītajiem ~40ls" - pilnībā piekrītu!!!

B Baņkieris 17.04.2009

Mazlietiņ jau arī pasažieri ir vainīgi!
Redziet biedri, kontrolieris ir tikai darba darītājs, kurš izpilda savu darbu un izpilda Rīgas domes, Rīgas satiksmes un Ministru kabineta pieņemtos lēmumus. Ja braucam bez biļetes, tad diemžēl arī jāmaksā sods. Piekrītu, ka laiki ir grūti visiem, bet vajadzētu tomēr saprast, ka VISS MAKSĀ NAUDU UN JA JŪS IZMANTOJAT PAKALPOJUMU, TAD PAR ŠO PAKALPOJUMU IR ARĪ JĀMAKSĀ.
Ja jau pieķēra, tad nāksies vien maku vērt vaļā! Cita lieta ir tāda-kā tas iekasētais sods tiek iekasēts un noformēts!
Neaizmirsīsim, ka sods par braukšanu bez biļetes ir nevis "15 latu", bet "līdz 15 latiem" un kontrolieris pats nosaka cik lielu summu jāmaksā!
Personīgi es skatos kā pasažieris uzvedās! Jo viņš agresīvāks, jo sods būs lielāks!
SAMAKSĀJOT SODU-PIEPRASIET KVĪTI!
Tad jūs būsiet pārliecināts, ka tas sods aiziet budžetā nevis kādam kontrolierim kabatā!
REZUMĒJOT-tomēr samaksājot par braucienu tos 40 santīmus jūs izvairīsaties no nepatīkamām lietām.
Atkarībā no bezbiļetnieku daudzuma ir arī atkarīga biļešu cena. Jo vairāk "zaķu" jo dārgākas būs biļetes, jo Rīgas satiksme uzskaita tikai tos, kas par braucienu norēķinās! Tā kā par to, ka biļete maksā 40 santīmus mēs paldies varam pateikt tiem, kas mīl braukt bez biļetes!

A Apčakarēts 17.04.2009

Es piekrītu Instruktora sacītajam.
Bet kontrolieri tiešām mēdz būt riebīgi. Ne tikai par nepamatoti saplēstiem vai konfiscētiem dokumentiem, arī par attieksmi.
Vienu vakaru braucu autobusā, diezgan patukšs, aizmugurē kaut kādi iedzēruši veči sāk ņirgāties tā, ka bail paliek. Skatos pieturā, kontrole kāpj ieškā un atviegloti nopūšos. Bet kādi tad viņi ir? - tādi paši! Cik nu iereibuši, taču riebīgi bezgala, ākstās, apsmej - tie ir pieauguši cilvēki? Un neba nu es bez biļetes braucu - jau neskaitāmus gadus tiek iegādata kartiņa katram mēnesim!

š šeherezade 17.04.2009

Cik labi, ka varu braukt ar savu personīgo auto!!!:)))

Z zebiekste 17.04.2009

nu tad nestrādā ja nepatīk, atbrīvo vietu tam, kurš tagad nezin ar ko ģimeni pabarot, bet tu sēdi mājās ja jau tik pretīgi strādāt...tok muļķis kaut kāds.

Esmu pieklājīgs, laipns kontrolieris. Parasti jau ar''i varu atrast iemeslu piekasīties tādam pasažierim, kuram ir tā biļete, piemēram, drusku par šķību nokompostrēta vai, teiksim, saburzīta mēneškartiņa. PAr to var uzreiz cilvēku sodīt.

J Juris 17.04.2009

Tu esi smirdīgs un ļoti nepieklājīgs kontrolieris un par tām muļkībām, ko esi sarakstījis var dabūt riktīgi bietē.
Padomā tik, ja es pēc darba nedaudz smirdu, tad man drīkst uzlikt soda naudu?

X Xrjusha 17.04.2009

Komentēja: Instruktors 17-04-2009 [

Kontrolieris pēc deguniem skatās, cik lielu summu jāmaksā? Ja man mugurā būs dārgs kažoks, tad es maksāšu Ls 15 L, bet kāds plukata pufaikā LS 1 ?????
Es vel ne reizi neesmu redzējusi, ka kontrolieri agresīvajiem pasažieriem liek maksāt soda naudu.:)

Komentēja: Rigas Satiksmes Kontrolieris

Tā tik vel trūka, ka mani sodīs par šķībi nokompostrētu biļeti!!!

# ### 17.04.2009

Vai tev, kontrolieri Jaani ar galvu viss ir kaartiibaa?? Ja tik loti viss tracina un nepatiik tad vajag iet aarsteeties uz psihiatrisko slimniicu!