www.sudzibas.lv Skaistumkopsanas salons LINA Frizierene atbildēja, ka tā medzot būt

Skaistumkopsanas salons LINA - Frizierene atbildēja, ka tā medzot būt

Nesen apmekleju so salonu, apkalposana laipna, piedava teju, kafiju!!! Pierakstijos uz matu krasosanu, 2 krasas sķipsnas gaisas un pamattoni bruna krasa, nokrasoja nonema dvieli no galvas itka likas normali viss ok, kad saka ķemet matus tad nu tik bija, visas gaišas šķipsnas naca nost pilniba visa kemme manos matos, visa grida kad prasiju kapec ta, frizierene atbildeja nu ta medz but, vai tad jums neteica? Bet vinai jau man to vajadzeja pateikt, pabridinat, ka ta var but...utt...acimredzot balinatajs bija parturets pa daudz, man ta liekas, iszaveja matus ari pavirši, celinu pa vidu neizšķira, vispar tas bija šausmigi, panemu ķemmi pati izšķiru celinu piecelos gaju pie kases maksat, tieši bija atbraukusi salona saimniece, man asaras acis bija un to vareja redzet, jo tiesam biju izmisusi, gribeju atrak tikt prom no turienes, saimniece paprasija kas noticis ? Teicu ka lai paskatas uz gridu ka visa grida ir vienos manos matos visa kemme ka mati ir sadedzinati, vina it ka centas kaut ko atrisinat, bet piegaja pie tas meisteres kas man bija tos matus krasojusi, un ta vinai tur kaut ko paskaidroja un viss!!! Ar to ari tas beidzas, es tikai staveju un asaras bira, paprasiju tai pasai saimniecei lai iedod gumiju lai varu tikt lidz majam, ta iedeva gumiju, jo mati izskatijas sausmigi, plani sabojati, visa galva apluzusu matu, uz pusi isaki, sataisiju matus un samaksaju 35 ls pat atlaidi nekadu neiedeva!!! Tiesam neiesaku iet uz so salonu solarijam ari visu laiku ir atlaides bet solarija lapmpas vecas un iedeguma nekada!!! Un ticiet man tagad jau zinu ka es nesmu vieniga kam ta ir atgadijies saja salona, diemzel es to par velu uzzinaju, un nacas to uz savas galvas izbaudit, , , , nu nekas mati nav zobi ka saka atugs, , , bet jums neiesaku iet uz šo salonu!!!

Z

I inca 26.07.2011

Labdien! Nekad šeit nesūdzos, bet šoreiz vienkārši neklusēšu. Esmu 4 reizes pilnībā vīlusies salona Līna frizierēs Kauguros. Attieksme jauka, solārijs labs. Bet ir viens bet- frizieres mainīju un katru reizi pēc Līnas braucu pie cita meistara labot. Pēc krāsošanas mati sausi, mēnešiem jāliek maskas, lai varētu izķemmēt. Cenas gan kā labākajos salonos. Punktu pielika tas, ka pēdējo reizi lūdzu nogriezt taisnus, vienādus matus. Rezultātā tikai mājās pamanīju, ka lien ārā 1-2 cm pabiezas cita garuma šķipsnas. Kasīties negāju, vīrs kā jēdza pielīdzināja. Atkal- citu meistaru jāmeklē.

V Vivien 08.09.2017

Salonu LINA apmeklēju ilgus gadus.
Balinu matus un vis ir super, friziere Oksana ne reizi nav pievīlusi. Tā pat arī apmeklēju solāriju reizi nedēļā un man ir skaists iedegums.
Ja cilvēks izvēlas krāsot,balināt matus,jo īpaši visā garumā vai šķipsnās ir pašam jāsaprot kādam riskam tie tiek pakļauti.