www.sudzibas.lv Skaistumkopsanas salons LINA Frizierene atbildēja, ka tā medzot būt

Skaistumkopsanas salons LINA - Frizierene atbildēja, ka tā medzot būt

Nesen apmekleju so salonu, apkalposana laipna, piedava teju, kafiju!!! Pierakstijos uz matu krasosanu, 2 krasas sķipsnas gaisas un pamattoni bruna krasa, nokrasoja nonema dvieli no galvas itka likas normali viss ok, kad saka ķemet matus tad nu tik bija, visas gaišas šķipsnas naca nost pilniba visa kemme manos matos, visa grida kad prasiju kapec ta, frizierene atbildeja nu ta medz but, vai tad jums neteica? Bet vinai jau man to vajadzeja pateikt, pabridinat, ka ta var but...utt...acimredzot balinatajs bija parturets pa daudz, man ta liekas, iszaveja matus ari pavirši, celinu pa vidu neizšķira, vispar tas bija šausmigi, panemu ķemmi pati izšķiru celinu piecelos gaju pie kases maksat, tieši bija atbraukusi salona saimniece, man asaras acis bija un to vareja redzet, jo tiesam biju izmisusi, gribeju atrak tikt prom no turienes, saimniece paprasija kas noticis ? Teicu ka lai paskatas uz gridu ka visa grida ir vienos manos matos visa kemme ka mati ir sadedzinati, vina it ka centas kaut ko atrisinat, bet piegaja pie tas meisteres kas man bija tos matus krasojusi, un ta vinai tur kaut ko paskaidroja un viss!!! Ar to ari tas beidzas, es tikai staveju un asaras bira, paprasiju tai pasai saimniecei lai iedod gumiju lai varu tikt lidz majam, ta iedeva gumiju, jo mati izskatijas sausmigi, plani sabojati, visa galva apluzusu matu, uz pusi isaki, sataisiju matus un samaksaju 35 ls pat atlaidi nekadu neiedeva!!! Tiesam neiesaku iet uz so salonu solarijam ari visu laiku ir atlaides bet solarija lapmpas vecas un iedeguma nekada!!! Un ticiet man tagad jau zinu ka es nesmu vieniga kam ta ir atgadijies saja salona, diemzel es to par velu uzzinaju, un nacas to uz savas galvas izbaudit, , , , nu nekas mati nav zobi ka saka atugs, , , bet jums neiesaku iet uz šo salonu!!!

Z

L Lan 15.04.2009

A ja tam naoborot sebe volosi vile4ila (ritualom Kerastase) o4enj ponravilosj!!!

Z ZVAIGZNE 15.04.2009

mne kazetsa 6as ne4evo nepomozet nekokoi Kerastase, i 6as ja dolzna dengi tolko tratit na le4enije volos, iza kokoita duri izvinite, za virazenije!!!

L Lan 15.04.2009

Ja vam govorju 4to vam nado 4to to le4itj? Mne v princioe vsjo ravno, 4to tam s vami preklju4ilosj, ja napisala otziv o salone, t.k. sama bila tam i o4enj dovolna!
P.s. V blizajs4em budus4em sobirajusj idti tuda osvetljatsja!

P parisa 15.04.2009

neapskaužama situācija, vajadzēja celts paniku un nevajadzēja neko maksat, bet saimniecei vajadzēja atrisinat sadu radušos problēmu!

L ligaa 15.04.2009

murgs tiesam kaut kads ar to salonu.Ka ta var vispar, ar kuru galu ta saimniece doomaja, interesanti

. ....kl 15.04.2009

Baigi interesanti :) liekas ka šo salonu reklamē viena un tā pati persona-krievu sieviete.

A Agija 15.04.2009

Ja jus runajat par salonu, kas atrodas Tallinas 44...es tur biju uz gela nagiem, ļoti patika, iipaši meistere Ļena!!! Par solariju varu pateikt, ka par tadam cenam labaku solariju jus neatradisiet...es sauļojos ari citas vietas, bet lina ļoti lab vertikalie solarii...bet par balinašana, neko nezinu, ber taisiju tur frizuru daudz reizes.patika!

B bebis 15.04.2009

opāā...man arī bija atgadijusies nepatīkama situācija ar šo salonu, gāju krasot un griest matus šajā salonā, man piedāvāja apgriezt matus ar kartām šķērēm es piekritu, bet viņiem uz to brīdi bija akcija griez matus ar kartām šķērēm un matu veidošana par brivu, meistere man neko neieveidoja, matus arī kad krāsoja neprasija cik daudz gaišās šķipsnas, cik tumšās beigās tumšās bija tik daudz ka gaišā nemaz nevarēja redzēt, arī biju neapmierināta ar rezultātu, un vel kad uzzinaju ka veidošanai bija jabūt par brīvu un vajadzēja ieveidot matus, tā kā mati bija griezti ar kartām šķērēm, vispār biju loti neapmierināta un uz to salonu vairs neju, tākā ļoti labi jus saprotu Linda, ari man bija sanācis nepatīkams gadijums ar šo salonu!

Z ZVAIGZNE 15.04.2009

velreiz atkartoju es neko nereklameju, ta nav ne reklama ne antireklama, un nesmu krieviete!!!

S SantaVVV 15.04.2009

Nezinu ka citiem, bet man tur viss patik...negribu nevienu apvainot, bet man liekas ka tas ir tiešam antireklama, jo šim salonam ir laba reputacija...

Z ZVAIGZNE 15.04.2009

es agrak biju ši salona kliente, un ari daudzas reizes biju pie meisteres Lenas nagus audzeju un vaksaciju taisuju viss ok, loti laba meistere!!!bet nu ja ta man sanaca sodien ar to matu krasosanu un skipsnu balinasanu, nepatikami loti ka tik daudz vajadzeja zaudet matus un ka meisterei vajadzeja pabridinat ka ta var gadities un galu gala nevajadzeja parturet krasu 1.5 h balinataju, un saimniecei redzot rezultatu ari vajadzeja rikoties!!!bet nu nekas nenotika!!!nekad vairs neiesu uz so salonu !!!

Z ZVAIGZNE 15.04.2009

preškam man likt antireklamu šim salonam???, tas kas notika ar manim var notikt ar jebkuru salona klientu, bet ir jamak risinat šadu radušos problemu!!!pie tam vel ja veikala ir saimniece salona!!!

A Agija 15.04.2009

Tai "saimniecei" ir gaiši mati?

Z ZVAIGZNE 15.04.2009

ja blondi sportiski apgerbusies parasti!!

S Sigita 15.04.2009

Bet es vispar nevaru saprast, priekš kam vajadzeja balinat tumšus matus??? Jus nepadomajat, ka var ari gaditie ta?Ja jums ir slikti mati (struktura), tam protams ka viss izkritis...ja pat neturet ilgi!!!

A agija 15.04.2009

Linda!!! Tas nav saimniece!!! saimniecej, ir tumši bruni mati!

Z ZVAIGZNE 15.04.2009

gribeju gaisaku toni matiem, un gaisas skipsnas, man jau nebalonaja visu galvu bet tikai skipsnas bet visas balinatas skipsnas nokrita un tadas bija pa visu galvu, vina partureja balinataju 1.5 h...un man matu struktura ir loti laba, veseligi mati, vismaz bija tadi:(

Z ZVAIGZNE 15.04.2009

ta bija saimniece to es zinu stabili, jo sen atpakal gribeju stradat taja salona par administratori un braucu pie vinas uz parunam un gaju macities ari pie vinas, bet neiztureju jo loti lielas darba stundas neskatoties uz labo algu!!!

A agija 15.04.2009

Es vel reizi atkartoju, tas nav saimniece...tas ka viņa maca un pieņem darba neko nenozīme, es zinu to saimnieci, ļoti patikama seviete!

J Jomajo 15.04.2009

NU NEIZKRITĪS mati, pirmo reizi tos balinot!!! Linda, Tu jau nezini, ko tā ''friziere'' tur ir iemaisījusi, varbūt par maz ūdeņradi pielējusi vai kā, vai atī ņemusi 12% un turējāt 40 min:(:(:(. NAV normāli, ka klienta mati vienkārši paliek sukā.
Un neklausiet tās krievu bābas, kā Anzela, kurām nerūp citu nelaime, laikam vēl pasmejas par to!!
Linda, vienkārši tur nekad mūžā vairāk neej, lai iet tie, kuriem tur tik ļoti patīk, un nekreņķējies vairāk, matiņi attaugs!