Skaistumklīnika "SNITA" - Matu krāsošana

Vēlos padalīties ar pieredzi apmeklējot Skaistumklīniku "SNITA".
Neprofesionāla, neprasmīga friziere Zane, kuras darbību rezultātā mans blondais - medus zeltainais, siltais matu krāsas tonis nu ir ietonēts zilzaļpelēks-hameleons.
Strādāju darbā, kur nevaru atļauties mainit matu krāsu visās varavīksnes krāsās.
Esmu izlamājusies un izbesījusies un vnk dusmīga uz sevi un uz to stulbo, neaptēsto frizieri. Es jau kārtējo reizi pārliecinos, ka uz idiotiem pārsvārā uzraujos es. Būtu pieklājīgi pateikt, ka konkrēto procedūru nevarēšu veikt, lūdzu pierakstieties pie citas frizieres, kura jūsu gadījumā būs labāks speciālists, nevis uzņemties, to, ko nevar pacelt. Esmu vairāk kā vīlusies, jo friziere nejutās nemaz vainīga, savu kļūdu nenovērsa un vnk aizgāja mājas uzticot to citam frizētavas darbiniekam, kas pie rezultāta nebija vainīgs.
Uz frizētavu eju, lai matus man sakoptu profesionāilis, sadirst mājās viņus varu pati, un tad tur būtu jānopūlas, lai dabūtu gatavu kaut ko tādu!

H Haralds 03.11.2011

Ieliec foceni, lai var objektivi spriest, varbuut ir loti forsi.

R Reenas 11.11.2011

lasot tavu tekstu spriežams par to kad tavi "medus zeltainais, siltais matu krāsas tonis" padara tevi par naturālu blondīni un ar saviem - vnk un citiem neliterāriem vārdiem, vari iet pa*dirst! Uzreiz varēja pateikt kad esi iedomīga, neaptēsta losene kas grib VNK PADIR*TIES. Tākā man tevis ļoti žēl, un tas nebija domāts par matiem ;)

Z zane 11.11.2011

nu paldies! komentari patiesi iepriecina! Varbut tiesam sagaidisim bildi! pirms un pec!

A anna 22.11.2011

Tas salons vispār ir zem katras kritikas!

L laura 15.12.2011

ari man ir bijusi slikta pieredze ar frizieri no šī salona. Aizgāju nokrāsot matus, par pliku ietonēšanu 25ls samaksāju un tonis patiešām bija slikts, jo redz, frizētavā pat nebija matu krāsa, ko piedāvāt, tāpēc friziere jau iepriekš bija nopirkusi, ko man likt matos. gala rezultāts nepatika un neuzskatu, ka arī adekvāta summa, jo frizieru veikalos matu ietonēšanas krāsa maksā ap 4ls... nu nav jau nekāds prestižais salons...

M maija 18.01.2012

Lasot šos komentārus esmu izbrīnīta!
Personīgi, es nesen apmeklēju šo salonu, tieši friziera pakalpojumus un man gala rezultāts ļoti patika un biju apmierināta. Atmosfēra salonā ir mājīga un salona darbinieki pretīmnākoši, jauki + administratore man atnesa ļoti garšīgu tēju.
Mana diena bija labi sākusies un ar patīkamām emocijām izgāju no salona.
Noteikti, nākšu vēl un izmantošu vēl kādus salona piedāvātos pakalpojumus.

Maija

T tā nav patiesība 07.06.2012

eju jau ilgāku laiku un visi citi pakalpojumi ir ļotti labā līmenī :) iesaku