Skaistumklīnika "SNITA" - friziere

Meitenes mīļās neejiet uz to salonu- neprofesionālas frizieres- paprasīju bišķīt ietonēt šķipsnas- rezultāts izrādījās šausmīgs- mani biezie, blondie, zīdainie mati tagad ir kā sarmi, puse nolūzusi, puse izlīdusi- nezinu ar ko viņi jauc krāsas, bet rezultāts ir šausmīgs... Mani mati prims krāsošanas bija pāri lāpstiņām, tagad (pēc 3 dienām) visi ir nolūzuši... raudiens nāk- iesūdzēt tiesā viņus būtu par maz.

Z

L lilly 26.03.2012

No matu tonēšanas mati nevar nolūzt, mulķības. Un tu tikai pēc 3 dienām to pamaniji? Ja mati sak lūzt, tad tas noteikti notiek uzreiz nevis pēc 3 dienām, varbūt tu vienkārši sagribēji majās pati pārtaisit, sabojāji matus un tad te sudzību raksti? :)

Z zirnu 26.03.2012

Mati saka luzt pec 15 min un luzt joprojam pec katras kemmesanas reizes. Rakstu godigi, neko nemeloju, ludzu uztvert kritiku normali, nevis braukt virsuu.

A aga 26.03.2012

Kādu toni prasīji? arī gaišo? Kādu krāsu, ja ir zināms (nosaukums)? Parasti gaišiem toņiem klāt ir balinātājs, kas jau esošos gaišos matus sabojā. Tas gan frizierim būtu jāzin!

Z zirnu 26.03.2012

Nemot vera krasas smaku un toni, tad krasai bija balinatajs. Krasoja vina pari jau ieprieks krasotiem matiem. Tagad matus kemmejos luzt un krit ka lietus.. Viss jau nekas, bet driz man kazas..

A aga 26.03.2012

Tad tas arī ir iemesls, kāpēc mati palika sausi un lūztoši. Būs jālieto kādi LABI līdzekļi, lai kaut nedaudz palīdzētu tiem atveseļoties. Vislabāk līdzekļus, kas satur eļļu.