Skaistuma Studija - Slikts serviss

Pirms nedēļas sazinājos ar salonu, jo vēlējos sasaldēt kārpas. Sieviete gan slikti runāja latviski bet tas netraucēja un vienojāmies par to ka man atzvanīs par konkrētu apmeklējuma laiku. 4dien attapos ka neviens nav zvanījis un neko teicis par to cikos un kurā dienā man jābūt uz procedūru. Pazvanot uz salona administrāciju (sieviete atbild par vairākiem saloniem) uzbrukošā tonī paziņo ka esmu pierakstīta uz 18: 00, atbildu ka gaidīju zvanu ko solīja jo par laiku un dienu īsti nevienojāmies. Saprotot ka par velti uzbrukusi mēģina izlabot situāciju un norunājām tad ka tikšu uz šiem 18: 00. Sastrēgumu dēļ, kavēju parās minūtes par ko informēju salonu. Ierodoties salona ar bērnu sieviete jau nošokējas kā tad tā ka ar bērnu. Pirms eju procedūru istabā uzreiz ievēroju nekoptas telpas un nemanu kases aparātu. Par cik esmu māmmiņa nēsāju tikai katri jo ar mazo surpu, turpu bieži nauda izkrīt. Uzjautāju vai var maksāt ar karti, protams nevarot tikai skaidrā. Par cik braucu ar mašīnu, novietoju uz 30 min, jautāju kāpēc nepabrīdinājāt jo mašīna būs jāpārvieto un nav laika skraidīt ar bērnu uz rokas no viena gala uz otru, uz ko saņēmu atbildi nav mana problēma. Aizgāju, pārvietoju mašīnu uzzvanu pajautājot vai varēs mani pieņemt - tagad nē pēc septiņiem, prasu kāpēc, teicāt taču kā gaidāt mani, esmu brauksi 40 min uz Rīgu, ar bērnu uz rokām jau paskraidījusies ar mašīnas likšanu un bankomātā naudas izņemšanu jo nav sweds lai vnk pārskrietu un izņemtu naudu no pāri ielai stāvošā bankomāta. Sieviete sāk apvainot ka bļaujot uz viņas, ka vispār viņai ir tagad kliente un nomet klausuli. Ar dēlu dodos vēlreiz lai noskaidrotu visu līdz galam sakot jau ar bļaušanu ja nu nevēlas apkalpot tad fa ari jāsaka. Ieejot salona uzjautāju uzreiz vai vadība ir uz vietas uz ko man atbild ka tur tādas neesot un šajā salona strādā dažādas firmas par kosmetoloģi neko nezinot ...Sēžu, gaidu bērns spēlējas ar mašīnītēm kuras ik pa laikam nomet zemē, pēc brītiņa sieviete - friziere iebļaujas "es tev tūlīt tas mašīnītes atņemšu man te kliente sēž uz krēsla " tajā brīdī es vienkārši nošokējos, bija jau pāri 19, kosmetologs tā arī mani nepieņēma, neko nepasakot. Sievietes kuras pirms 25 minūtēm pateica ka viņas neko nezin par otrās firmu un nav nekādas daļas par viņu klientiem sāk piedraudēt ka atņems manam bērnam (2, 5gadi) viņa mašīnītes jo viņš vnk ar viņām spēlējas lai nosistu laiku. Absurds un tāda ir apkalpošana Rīga!!! Kauns par tādiem cilvēkiem apkalpojošā sfērā! Ar asarām acīs izgāju no salona, iztērēts laiks, nauda par stāvvietu un vēl bērns uz ko nepatiesi sablavusi salona darbiniece.

E