www.sudzibas.lv Skaistuma Studija Nekvalitatīva apkalpošana

Skaistuma Studija - Nekvalitatīva apkalpošana

Nācas man apmeklērt masāžas meistari Inese Zelča. Ļoti nekvalitatīvi veikts darbs, neprofesionālas masāžas spējas, pēc masāžas sāpēja ļoti mugura un nevarēju Pārs dienas attapties. Neiesaku viņu apmeklēt. Masieres personīgais izskats ļoti neakurāts. Neiesaku griezties pie viņas

C cietušais123 08.07.2018

Ak ja es arī paprasīju lai izrakstu kvīti pateica ka nav viņai.

ОK 08.07.2018

Kad biju pie viņas uz prostatas masāžu, bija tīri neko.

C cietušais123 14.07.2018

27313769 - pa šo numuru ir iespējams vēl pierakstīties uz to prostatas masāžu vai arī jau nesniedz?

C cietušais123 09.07.2018

varbūt padalies ar kntaktiem, ja nemāk klasisko masāžu lai tad prostatu masē!

M mazinja1987 09.07.2018

Par masāžu nevaru neko teikt,bet par trenažieri gan...nopirku abonimentu izgāju pāris reizes un vairs negāju,izmesta nauda un sabojāta veselība. Pēc trenažiera apgrūtināta elpošana vairākas dienas,galvas reiboņi un sāp viss ķermenis!

M Marija Vankova 30.01.2019

Par visiem punktiem es Tev piekrītu, bet. Par to, ka mugura sāp, tas nenozīmē, ka 100% viņa ir izdarījusi kaut ko ļoti sliktu. Bieži vien mugura sāp, kad apstrādā sāpīgās vietas un trigerpunktus, tad sāpes pēc masāžas ir pieņemamas un tās pāriet. Bieži vien cilvēki nesaprot to un pie masieriem nekad vairs neatgriežas. Pēc pāris reizēm mugura vairs nesāpētu, ja nākamajos seansos problēmu atrisinātu:)