24k Skaistuma Centrs - procedura

Man arī piezvanīja no minētā salona un uzaicināja uz bezmaksas procedūru. Varēju izvēlēties procedūru - sejai vai matiem.Iedomājos kāpēc gan neapmeklēt, jau jau piedāvā tikai pamēģināt, neviens neprasa naudu. Godīgi pateikt - bezmaksas iespēja vienmēr vilina. Kamēr sēdēju un gaidīju, pavēroju apkārtni. Viss tīri, kārtīgi, skaisti. Man patika personāla laipnība, izjutos ka esmu gaidīta un savējā. Arī stāsts par piedāvāto produktu bija interesants. Uzzināju ko jaunu priekš sevis. Patika darbošanās ar man, maniem matiem. Izbaudīju mieru un esību uzmanības centrā.Protams, bija laipna uzņēmuma reklama un aģitēšana kļūt par klienti. Tomēr nebija agresivitātes reklāmā, par ko izlasīju šeit, kad mājās pārnākusi sāku meklēt internetā datus par šo salonu. Mani, protams, šokēja salona pakalpojumu lielā cena, ko nevaru atļauties un ņemt kredītu, lai šo pakalpojumu apmaksātu - nav ne iespēju, ne vēlēšanās.Tomēr aizgāju no salona pacilātā noskaņojumā. Kaut uz mirkli biju sajutusies svarīga un nepieciešama. Sajutusies kā dāma. Un tomēr biju saņēmusi pakalpojumu - dažas procedūras matiem un nedaudz arī sejas ādai.Man salonā kopumā patika. Nevaru teikt "Ejiet uz salonu" vai "Neejiet uz salonu". Katra paša izvēle.

R Romija 26.02.2015

Kafija vai tējiņa ar narkotiskajām piedevām labi garšoja?

V VarenaaTejkana 26.02.2015

Man liekas viņiem jauna taktika tagad, par sevi cildinošus rakstus drukāt...

K kreditorsPG 26.02.2015

VarenaaTejkana, kaut kā taču jāmēģina atrast veidu, kā savu "slavu" darīt baltāku. Iespējams, ka mēģina radīt iespaidu, ka ir apmierināti klienti, kas maksājot iespējams neadekvātu naudu par preci it kā paliek apmierināti.
Var jau palasīt, kādas atbildes bija uz MonPlatin sūdzībām. Tad uz karātiem - pamainīja komunikācijas cilvēku vai stilu. Tagad atkal, iespējams, nākamais piegājiens - rakstīt pozitīvos stāstus. :D Cenšās jau darīt kaut ko lietas labā, nav ko teikt!

V VarenaaTejkana 27.02.2015

Kreditor, es vienkārši brīnos ka viņi vispār kaut ko dara, man radās iepaids ka tik līdz viniem viss sajiet čupā un viņus atkož, firma atkal pamaina nosaukumu, pamaina preci un turpina tālāt to pašu, kamer atkal vis nesaiet čupā.

I irisav 27.02.2015

Mīlīši ieskataties tekstā... perfekts teksts kas par gramatiku, komati kur vajag. Teikumi gramatisi pareizi!!! Piedodiet būtu bišķiņ kādu kļūdu ielaiduši.. vismaz kļūtu ticamāks. Pievēršiet uzmanību tādām vārdu frāzēm kā" baudīju mieru un esību uzmanības centrā." ...smieklīgi :))
Pasmaidām!!!

G ggggggggg 27.02.2015

irisav - ...izjutos ka esmu gaidīta un savējā.
Patika darbošanās ar man, maniem matiem.

Divas kļūdas ticamībai ir :D

P pukesrokas 03.03.2015

Kafija ar narkotiskajām piedevām? Varbūt jau ir jāsāk mazāk skatīties tv?
Prieks, ka mana atauksme radīja tik lielu uzmanību :) jūtos kā zvaidzne. Nav saprotams kāpēc cilvēkam nevar kaut ko patīk? Nu bet ok.
Skatos ka portālā ir filologi, kuri neredzot cilvēku var noteikt pēc tas pareizrakstības kas viņš ir. Smiekli no jums nāk.
Es izteicu savas domās, man ir vienalga ticēsiet jūs tajos vai nē.

K kreditorsPG 03.03.2015

Ak Dievs, pukesrokas! Labāk nebūtu neko rakstījis (-usi)! Cik tev garamatiski pareizi sastādīta atsauksme, tikpat kļūdains komentārs! :D Tad jau patiešām sāk likties, ka ievietots vienkārši, jau kāda speciālista sagatavots reklāmraksts! :D
Man liekas, ka savos biznesos nevajag "čakarēt" cilvēkus! Nevajag iedzīvoties nekaunīgā veidā, tad nevajadzēs sūdzību portālos mēģināt sevi "atmazgāt baltu"!

R Romija 05.03.2015

Mīļās dāmas! Salons 24 KARAT ar jaunās kosmētikas DEAURA ienākšanu tirgū ir nedaudz mainījis pierunāšanas taktiku, tas neprasa neko daudz, tikai atnest jums tēju, kafiju vai ūdeni, kam pievienotas apreibinošās vielas, un pasekot, lai jūs to visu izdzertu.
Nedaudz par šīm vielām;-apreibinošās vielas ir psihoaktīvas-tas nozīmē, ka tās izmaina domāšanu, sajūtas un uzvedību, izraisa atslābuma sajūtu un laika gaita palēninās, ietekmē atmiņu, koncentrēsanās spēju, var radīt nogurumu un pasivitāti.
Ja nu gadījumā tomēr ir gadījies noslēgt līgumu, kuru tomēr negribētu, laužat līgumu 14 dienu laikā un atgriežat preci!! Lai visiem laimīgas turpmākās gaitas!!!

K kreditorsPG 05.03.2015

Izskatās ka tas kantoris strādā secīgi un visur. Par Monplatin pilns krievzemes internets bijas ar sūdzībām, kad šamie Latvijā sāka darboties ar to pašu shēmu. Tad pamainīja nosaukumu. Tagad, kā var saprast, jau nākamais nosaukums ir iekšā - deaura! :D
Kredītu devējiem šie laikam labākie partneri!

D diana 06.11.2015

Man žēl, ka es neizlasīju vispirms arī šos komentārus. Arī man bija sajūta, ka nevajadzēja dzert kafiju. Nebija nekāda laimes sajūta, arī rezultāts neapmierina. Jutos pazemota, apvainota, noniecināta... Un visu laiku ir sajūta, ka visu neatceros, kas tur notika.