LV RU

24k Skaistuma Centrs - piemānija mani

Ieraudzīju internetā reklāmu, ka tiek piedāvāta bezmaksas procedūra sejai "Skaistuma centrs 24k". Aizpildīju anketu, pieteicos. Nepagāja pat nedēļa, zvans no salona, sarunājām vizīti pirmdien 20.00, protams tika sīki izskaidrots kur jāiet, ka jāierodas 10 min. iepriekš, lai nekavējot, jautāju vai naudu man vajag ņemt līdzi, teica, ka nevajagot, lai līdzi ņemot tikai labu garastāvokli. Pienāk pirmdiena, intereses pēc ierakstu googlē uzņēmuma nosaukumu- skaidrs kas tas par kantori- pirmais kas parādās sūdzības.lv, sūdzības.lv, sūdzības.lv., tad nu sapratu kas par lietu. Bet par spīti visam nolēmu, ka vienalga aiziešu. Kādas 2 stundas pirms vizītes man vēl zvanīja un pārjautāja vai es būšot, ka meistars mani jau gaidīšot., devos uz norunāto vizīti, ierados pat 15 min. iepriekš, pat naudu paņēmu līdzi, jo zinu, šai pasaulē tāpat nekas par velti nenāk, biju pat gatava, iespējams, iegādāties kādu produktu. Varbūt ne gluži pa 1000, bet kādu daļu biju gatava maksāt. Sagaidīšana laba, tika iedota anketa, aizpildīju. Lika pasēdēt pagaidīt. Rindā pirms manis jau gaidīja vēl 4 sievietes. Tālāk vis notika kā konvejierī, vienas izgāja, un tās kuras gaidīja rindā pa vienai tika iesauktas iekšā. Es viena paliku gaidot. Varēju vismaz pavērot un paklausīties, kā produkcija skaisti tiek reklamēta un uzspiesta meitenēm kuras bija pieteikušās uz bezmaksas matu procedūru:)) Tānu gaidīju kādas min 25, neviens pat nepienāca, nepaskaidroja kas un kā. Bija jau skaidrs, ka nebūs man nekādas procedūras un, ka interneta sūdzībās bija taisnība sarakstīta. Piegāju pie administratores, jautāju kas par lietu, viņa tik noteica, ka meklēkot man meistaru??? Kā tā - iepriekš zvanīja tieica, ka meistars jau gaidīšot, lai nekavējot, tagad viņi meklē!!!! Vēlraiz pārjautāju, teica lai gaidot. Pagaidīju vēl min.10, pienāca otra administratore , un paziņoja, ka vizīte jāpārceļ, ka visi meistari aizņemti!!! Vēlreiz pārprasīju kā tā var būt, jo iepriekš tika sarunāts, ka uz astoņiem jāierodas, ka meistars jau gaidīšot. Tā nu es nosēdējusi tur kādas 40 min. varēju doties prom! Nebija lielas vilšanās, jo scenāriju iepriekš jau biju lasījusi sūdzības.lv, kad jau biju kādas min 20 nogaidījusi tad zināju ka nebūs manas procedūras. Tik nesaprotu, kāda velna pēc viņi man pirms sešiem zvanija un pārjautāja vai tiešām es būšot??? Pie darba organizēšanas un plānošanas jums jāpiestrādā! Lai vai kā, Ja nu jums zvana no "Skaistuma centrs 24k" - padomājiet!!!

Komentāri (8)

D duuda 09.09.2014

Labāk lai piemāna šādi, nekā iesmērē matus kopšanas līdzekļus par milzīgu naudas summu, un rezultātā tie neko nepalīdz...

K Kardinals000 09.09.2014

P.S. Teica, ka pārcelšot vizīti, solījās pēc 3 dienām pazvanīt!!!
Gaidīšu zvanu :)

K kreditorsPG 09.09.2014

Iespējams nepieņem, jo līzinga kompānija pasaka, ka naudu jums nedos, lai kredītā pirktu megadārgo kosmētiku. Lai uz jums lieki netērētu laiku, vienkārši izdomā veidu kā jūs pieklājīgi pasūtīt.

K kikace 14.09.2014

Jums paveicās, ka tur netikāt, ticiet man, jo kaut ko tik nekaunīgu es sen nebiju piedzīvojusi. Tas teātris, ko viņi tur taisa 10 min pirms ierašanās ar to durvju pīkstināšanu, lai izskatītos svarīgi... Paskatieties uz tām, , meistarēm"-iebiedēti skuķi, noplukušos halātiņos. Manējā pat neprata matus izžāvēt, kaut teica, ka gadu tur strādā...

donna b 14.09.2014

Vel viena idiote uz savcas adas parliecinajas, kas ta ir par kantori. Ja Tu esi idiote, jo vel varetu saprast ka kadu lauku tante butu piekritusi uz bezmaksas vilinajumu, bet ne, visu ieprieks internetaa izlasija un tik un ta piekriti doties uz so kantori. Drosi vien ir lieks laiks un pat nauda, ja zinot visu ko seit raksta, tu panemi naudu lidz lai kaut ko varbut nopirkt. Vienkarsi arprats, cik cilveki var but stulbi. Zel gan ka netiki pie *meistares* un neesi apsmaukta par kadiem paris simts eur.

T Tatjana 07.10.2014

Smiekli nāk par dažām no Jums. (Nav kontkēti uz jums) . ir tā, ka tev piedāv abezmaksas izmēgināt, tad kapēc lai neaizietu un nepamēginātu.?? ja patīk-pērc, nepaīk-nepērc... Kur problēma?! Ir tik daudz sūdzību par dažādiem veikaliem, bankām, uzņēmumiem, bet mēs tikunta turpinam tur iepirkties un iet... Varbūt sākumā vajag aiziet un pamegināt, pašai, nevis klausīties citos??!!! Un tad jau gudri dir**?

2 24k 15.10.2014

Paldies visiem, kas uzrakstīja savu viedokli!

Pirmkārt, gribam pateikt, ka 24K nepārbauda nekādas kredītvēstures vai kaut ko tamlīdzīgu.

Ir klientes, kas neatnāk laikā, bet ierodas vēlāk un, tāpēc rezultātā nepietiek meistaru. Parasti mēs aicinām visus atnākt 10 min. agrāk, bet visus nokontrolēt nav iespējams!

Cien. donna b, nevajag pazemot cilvēku. Katrs pats izvēlas, kādam mērķim viņam tērēt naudu, 24K kosmētika tiešām ir ļoti laba un visi, kas to iegādājas drīzumā pamana efektu. Kāpēc cilvēks, kas varētu sev to atļauties, nevar to iegādāties?

Cien. duuda, lai pamanītu efektu, jebkuru kosmētiku ir jālieto regulāri, laikam jūs to arī jau zinājāt.

Paldies haribo17. Diemžēl ne visi saprot, ka ir jārīkojas balstoties uz savu viedokli un personīgo pieredzi, nevis balstoties uz citu cilvēku vārdiem.

Mēs pievērsīsim savu uzmanību darba organizēšanai un mēģināsim samazināt nepatīkamo situāciju skaitu. (Mēs jau pie tā strādājam.)

D delirious24 02.03.2015

я там работала, кантора действительно ужасная! НИКТО КИКОГДА ТУДА НЕ ХОДИТЕ! ДЕВОЧЕК НАБИРАЮТ С УЛИЦ, КОТОРЫЕ ВООБЩЕ НИКОГДА НЕ РАБОТАЛИ С КОСМЕТИКОЙ И ЗНАТЬ НЕ ЗНАЮТ КАК С НЕЙ РАБОТАТЬ! нас обучали 5 дней как вешать лапшу на уши женщинам, как их обрабатывать, чтоб они купили эту косметику, говорили нам, чтоб мы врали, что работаем там уже год и проходили курсы в разных странах! а это все ложь! вначале не казалось все таким ужасным, тем более вначале коллектив был милый.. НО! мне Хватило поработать там 2 дня, и я бегом от туда убежала... обещали золотые горы, на самом деле там копейки платят! мне просто было жалко всех этих женщин, которым надо было вешать на уши лапшу.. и нас это просто заставляли делать! отношение к нам было ужасное, как к рабам, а не к людям! даже времени на обед не было и телефон отбирали на всю смену! и унижали нас... поэтому там обычно и не хватало мастеров, тк все от туда просто убегали проработав там всего один день! много плохого могу сказать про это место, а хорошего, к сожалению, ничего!!!
НЕ ТЕРЯЙТЕ СВОЕ ВРЕМЯ ЗРЯ НА ПРОЦЕДУРЫ! ЭТО ВСЕ ЛОЖЬ И РАЗВОД!!!
И, ДЕВОЧКИ, НИКОГДА НЕ ИДИТЕ ТУДА РАБОТАТЬ!!!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes