24k Skaistuma Centrs - Narkotiskās vielas

Dārgās dāmas, esat uzmanīgas, Maskava šis pats salons pielieto narkotiskas vielas lai iespaidotu sievietes un liktu viņām ņemt kredītus.Narkotikas tiek pieliktas tējā vai kafijā!По данным полиции, сотрудники кол-центра, аффилированного со студией, приглашали москвичей на бесплатные процедуры по уходу за лицом и волосами. Обязательным условием являлось наличие у клиента при себе паспорта якобы для учета или оформления отзыва о косметических средствах.Параллельно с процедурой сотрудники салона делали копии с паспортов клиентов и подготавливали необходимые документы для оформления кредита. Позже под различными предлогами клиенты ставили подпись на бумагах. При этом, как отмечается в сообщении, многие их них даже не читали, что подписывают. Например, им было достаточно объяснений от персонала, что это документы о рассрочке платежа.Кроме того, как установлено следствием, злоумышленники могли подмешивать в предлагаемые клиентам напитки психотропные вещества. Так, одна из потерпевших после процедуры и подписания документов почувствовала себя плохо и обратилась за помощью в больницу, где в ее крови были выявлены следы наркотического вещества.http://pravo.ru/news/view/115855/

м Мudītе 18.02.2015

Man arī tādas aizdomas, ka viņi kaut ko dara. Tikai man sākās pēc tualetes apmeklējuma. Laikam viņi tualetes papīru apstrādāja ar kokaīnu un man caur taisno zarnu palika labi. Varbūt arī ne, varbūt man vienkārši stipri gribējās pa lielam. Bet viss tas šķiet ļoti aizdomīgi.

V VladIat 06.05.2015

man ari nedeva kaut ko iereibinoshu, pec tam piegaja skaista meitena, pec tam bija pron

P Persik 17.06.2015

Vi boljnine kurici, po vam plachet durka :D

L Laima 27.11.2015

Visi kas ir brutāli apkrāpti, mēs tikkai kopā katko varam iesākt. Ja gribam atgūt naudu, vai dzēst to briesmīgo kredītu, kuru daudzi iespējams nemaz nespējam maksat, rakstat uz manu epastu [slēpt]@inbox.lv.

Drauga mammu smagi apkrāpa, un vinai pat 200 eiro nav ienakumi, kur nu lai maksatu 100 eiro menesī.