24k Skaistuma Centrs - Krapsana

Toze popalasj na etu udocku i posetila etot salon! Da,toze jakobi vijgrala lotereju...xotj i ne pomnju gde i kogda :) da menja toze udivilo cto oni tam i dlja cego spisivali moi dannie s moego dokumenta... vobscem bilo vsje toze samoe...koza golovi uzasnaja i k godam tak 35-40 budu lisoj...sdelala master mne vse proceduri...tak ze bili summi 2400/1200 euro. ja konecno otkazalasj....v konce master mne dala tu anketu cto ona zapolnjala,podpisatsja v odnom meste cto ja jakobi otkazalasj.... ja podpisalasj i posle, priexav domoj, u menja krutjatsja v golove ne xorowie misli...pod cem ze ja podpisalasj...nadejusj nicego strawnogo ne proizojdet!!!

V

L Laima 27.11.2015

Visi kas ir brutāli apkrāpti, mēs tikkai kopā katko varam iesākt. Ja gribam atgūt naudu, vai dzēst to briesmīgo kredītu, kuru daudzi iespējams nemaz nespējam maksat, rakstat uz manu epastu [slēpt]@inbox.lv.

Drauga mammu smagi apkrāpa, un vinai pat 200 eiro nav ienakumi, kur nu lai maksatu 100 eiro menesī.