24k Skaistuma Centrs - Krāpšana

Taaatad nesaprotu no kurienes viniem ir mans numurs, jo neviena mana draudzene nav bijusi taadaa iestaadee, zvana kaut kaads jociigs chalis un piesienas man, grib man piedavat skaistumkopshanas apmekleejumu, ko man ir ieteikusi draudzene, kas ir tikai un vieniigi sievieteem, kaut kaads reaals murgs, es nesaprotu kapec shii iestaade nav aplikta ar sodu, tur ir kautkaada kosmetalogje kurai nav mediciiniskaas izgliitiibas, kaapeec shis uznjeemums zvana un kraapj cilveekus vai tieshaam pateereetaj tiesiibu aizstaavjiem nav ko teikt ?? vini saka,ka mana draudzene/pazinja esot mani tur regjistreejusi es jautaaju shiis personas vaardu vinji nevar atbildeet saka,ka operators atzvaniis bet vini neatzvana un veel zvana man te velns paraavis drausmas ieeju un lasu,ka vinji kraapjas es nesaprotu drausmas drausmas

P