24k Skaistuma Centrs - KRĀPNIEKI

Šie cilvēki saka visiem vienu un to pašu viņi ir teleonkrāpnieki, kurus vajag steidzami iesūdzēt tiesā, ja kādam ir kāds labs jurists advokāts rekur ir lieliski iespēja nopelnīt, tātad viņi saka,ka telefonu iedevusi kāda persona draudzene, zvana pat vīriešiem, bet procedūra ir domāta tikai sievietēm, galvenais ieteikusi šo procedūru ir draudzene, murgs kaut kāds, ja prasu, kas ir šī persona, tad man saka, ka atzvanīs un neatzvana, traucē man te dzīvot

P

P Plaukšķis 16.03.2015

kraapnieki!!!

R ri4y 16.03.2015

Plaukšķis tu esi slima? Tev jāiet ārstēties vai jābrauc uz ASV dzīvot, kur var iesūdzēt par to ka uz tevi paskatās.

A Azik99 18.03.2015

Ok, godprātīgs šis kantoris nav, bet sūdzības autors arī dīvains - ar tādu attieksmi dzīvot traucē jebkas un jebkur. Pierodi, ka Tev zvana un zvanīs vairāk ar dažādiem piedāvājumiem, iemācies pateikt "Nē" un "uz redzēšanos". :)

I Inguna Sproģe 10.04.2015

es arī biju uz sejas kosmētisko procedūru 09.04., bet neko sliktu gan nevaru teikt...Jā, piedāvāja iegādāties komplektus par ļoti dārgu naudu, bet nemaz neuzspieda tos pirkt, un neviens uz mani arī nekliedza. Un par tam tām durvīm, iekšā neviens nevar ieiet bez magnētiskās kartiņas, bet iziet gan var. Mani apkalpoja ļoti jauka kosmetoloģe, varu teikt vienīgi visu to labāko. Neesmu rīdziniece...