24k Skaistuma Centrs - izvērtējiet vai iet vai nē

Labdien meitenes,vēlos ar Jums padalīties ar savu piedzīvojumu saistībā ar Skaistuma centru 24K. Lasot šobrīd sūdzības un komentārus saprotu, ka pa lielam visām ir gājis līdzīgi.Arī es saņēmu zvanu sakarā ar to, ka esot laimējusi pie viņiem procedūru un man ir unikāla iespēja to izmantot-zvanītājs bija patīkama sieviete, kas sīkumos izstāstija, kas tur notiks-izklausijās ļoti vilinoši un kāpēc gan neaiziet. Pierakstijos, bet par nelaimi jau iepriekš nebiju pacentusies vairāk painteresēties par šo iestādi:(Arī man zvanija vairākas reizes, lai atgādinātu un pārliecinātos, ka būšu.Aizbraucu uz norunāto laiku, pat kādas 20 min ātrāk. Ienākot sagaidija meitenes smaidošas līdz ausīm, lika aizpildīt anketu un nedaudz uzgaidīt. Jau pirms manis bija vairākas saievietes, kas gaidija, tā pa vienai viņas sauca iekšā smaidošas un roku spiedošas it kā meistares. Es gaidiju ilgi, laikam kādas 40 minūtes, kad viena no sievietēm, kas arī ilgi bija nogaidijusies, sāka pukstēt viņai uzreiz piedāvāja kafiju, tēju un ka tūlīt meistare jau skrienot.Nu beidzot pienāca arī mana kārta, mani sagaidija meistare, laikam vārdā Jūlija, Nosēdināja krēslā un sāka stāstīt cik ļoti man paveicās, izskaidroja ka tā neesot kosmētika, bet ārstniecības līdzekļi, no kurienes tie nāk un ka uzņēmums ir jauns, bet jau 4000 klientes esot. Tad ķērās klāt maniem matiem, jo man sejas procedūra nederēja,. Man pēc dabas ir plāni mati, bet nu cik varu tad cenšos tos kopt ar nesliktiem līdzekļiem, tad nu meistare teica, ka mani mati esot diezgan slikti, ka mana galvas āda ir ļõti sarkana-tas neesot normāi, te vajagot ārstu, lai apskata, tad kkur aizskrēja. Atnāca atpakal un paziņoja ka drusku būs jāuzgaida-pa to laiku sāka man smērēt uz rokas kkādu kleopatras masku, izvazāja pa tā salona telpām parādija kur tad te tās klientes ārstē. Pamaniju, ka ne es vienīga esmu, kas te tiek vadāta ekskursijā, arī teksti kas skanēja apkārt bija vieni un tie paši.Tad beidzot devāmies pie tās matu dakteres, kura atbraukusi no Izraelas un nerunā latviski, tāpēc nākšoties komunicēt krieviski. Ienācu kabinetā-sēž tādā pabriesmīga paskata dāmā ar lielu pakulu uz galvas-izskatijās ka visa lakas pudele salieta, lai tik radītu to brīnumu uz galvas, tad nu tā daktere, kurai nebija ne vārda nozīmītes ne ieņēmamais amats norādīts, sāka kašņāties pa maniem matiem, nolieca manu galvu un pielika kkādu štruntu pie matiem, tad datorekrānā rāda bildi(nezinu vai maz no manas galvas). Man esot nopietnas galvas ādas problēmas, ja neko nedarīšu būšu pavisam plikpaure un drīzumā, taču visu varot labot ar viņu līdzekļiem, viņi dodot 100% garantiju, ka drīz vien man būs tādi mati kā viņai(pasarg Dievs:D). Tie teksti, kas nāca no tās it kā dakteres bija tīrās muļķības, viņā pat nezina mata struktūru( man ir medicīnas izglītība, tāpēc saprotu, ka tā nav daktere, kas te gudrojas).Tad devāmies uz solīto procedūru, tā ilga labi ja 10 minūtes no solītajām 90 minūtēm-matus izmazgāja, iesmērēja ar kkādu masku izskaloja un gatavs, tad sāka žāvēt-nožavēja galvas lejas daļu, cik biju sapratusi, tad viņa ir matu speciāliste, bet ne viņa mazgāt, ne žāvēt prata, virsējo sakēra copē un sāka stāstīt tālāk tās muļķības. Pienāca izcenojumu kārta, viņa tik ātri mŗtāja tos ciparus, ka nesaprotu pa ko īsti ir runa, man tik prāta pavīdēja 2400 un 3600 eiro un varot maksāt tagad uz vietas skaidrā, bet čeka nebūs, jo neesot kases aparāts, var pārskaitīt vai ņemt kredītā. Es uzreiz teicu ka man nav tādas naudas, tad viņa aivelk mani pie savas finansistes, jo ta izstāstīs izdevīgakās iespējas kredītam, viņa par neklausās, ka saku neņemšu, man tikai gribējās, lai viņa pabedz žāvēt manus matu un es varu laisties prom, bet nē ievelk mani atkal cita kabinetā, kur jau gandrīz līgums gatavs tikai parakstu vajag uzlikt, es jau paliku rupja. Tad viņa man ātri izfēnoja matus un noteica, ka es nezinot ko zaudēju neparakstoties. Sajūtas izejot no turienes bija drausmīgas, lai jau arī tu apzinies, ka tas viss nav jāņem pie sirds, bet vienalga liekās esi palicis muļķā lomā. Cerēju uz patīkamu procedūru rezultātā notērēts man ta dārgais brīvais laiks, sabojāts garastāvoklis un arī izskats pēc tā salona nebija tas labākais. Piebildīšū, ka sievietes, kas tur it ka jau ilgstosi ejot uz tām procedūrām neizskatijās visai labi, atvainojos ka ta saku, bet man jau liekas ka tur kkādam rezultātam būtu jābu, bet es to neredzēju, arī meistare pati un citas nebija taja labākaja forma un paskatā-nebūt ne ideāliem matiem un starojošu ādu, lai arī lielijās ka pati lietojot jau gandrīz gadu. Es arī uzskatu ja tur strādā profesionāles savā jomā, kāpēc nav norādīts kas tu esi, kāda daktere, bet tikai Jana, Taņa utt., tas neiedveš uzticību, arī diplomi izskatījās pašu zīmēti:DPa lielam stāsts līdzīgs ka citām un sajūtas pēc apmeklējumā arī. Jūsu izvēle iet vai neiet, bet es neieteiktu, labāk tad ja ir kāda problēma, aizejat pie kvalitatīva speciālista, nevis piekrist viņu ārprātīgajiem noteikumiem un summām.

E erce 04.06.2015

Es kad biju, man ļoti patika!Tur pat kkada kliente brēku sacēla, ka viņai nedod proceduru par brivu, kaut gan vina pat pierakstijusies nebija!
Jā, man arī piedāvāja kļūt par klientu!
Bet galalēmums vienmēr ir mans!Patīk, a bet lūdzu, nepatīk, ej prom!
Gala summas vienmēr būs lielas!A ko ta mēs dāmas gribām, lai pa 20 eiro mums visu izdara un apčalo..?
Vienīgais mīnuss, ka bija jāgaida 20 minūtes plusā, tas gan man nepatika, bet biju gatava, jo procedūra ir par BRĪVU!
Un estētiste bija burvīga, vēlējos viņai iedot naudiņu šokolādei, atteica! :) Tikai tagad saprotu, ka laikam viņai bija neerti!
Kosmētika arī ir pat ļoti laba, sen nebiju jutusi savus matus tik patīkamus!
Paldies!

L Laima 27.11.2015

Visi kas ir brutāli apkrāpti, mēs tikkai kopā katko varam iesākt. Ja gribam atgūt naudu, vai dzēst to briesmīgo kredītu, kuru daudzi iespējams nemaz nespējam maksat, rakstat uz manu epastu [slēpt]@inbox.lv.

Drauga mammu smagi apkrāpa, un vinai pat 200 eiro nav ienakumi, kur nu lai maksatu 100 eiro menesī.