24k Skaistuma Centrs - Apmekletaji

Dargas sievietes. Shi sudziba nav par centru pashu,bet gan par jums,kas visu laiku ir neapmierinatas,. Jā,pašā šajā centrā ir šādi tādi mīnusi,bet tādi ir visur kur neaiziej. ievietoju šo rakstu,jo gribu pateikt,ka šajā centrā strādā superīgi cilveki,ar laipnu atieksmi un vienmēr atsaucīgi. Es kad ierados,es arī gaidīju kādas 30 minūtes,taču mani pieņēma,un viss bija pēc augstākās pilotāžas. Viss bija super.Protams,ierodoeties tur,es jau zinaju ka kkas tiks piedāvats pirkšanai. Nopirkt man,diemžel nesanāca,taču kosmētika ar ko viņi strādā ir fantastiska. Uzlabojumus,var redzēt uzreiz pēc šīm 90 minutem. Esmu tīrākajā sajūsmā. Un iesaku visām kam ir iespēja,šo izbaudīt-nebaidieties. Jums par to tiešām nevajadzēs neko maksāt.Un jūs Būsiet ļoti parsteigti kad sapratisiet,ka visus šos gadus esat pirkusi dažādus krēmus,kuri neko gandrīz nepalīdz. Šis ir jāizmēgina obligāti!! uN kO jŪS VARAT SŪDZĒTIES TE KA JUMS KKAS NEPATĪK. jUMS IR IESPĒJA IZMĒGINĀT BEZMAKSAS PROCEDŪRU KURA CITĀM IZMAKSĀ ĻOTI LIELU NAUDU. pALUTINIET KAUT REIZI SEVI,UN SAJUTIETIES KĀ PRINCESES!!!!

T

L lilly 06.10.2014

Kada jēga no vienreizējas procedūras, ja vienalga neko nepirksi? Papriecaties pāris dienas?

T Tatjana 07.10.2014

Kapec? Ja tev ši procedūra tiešām patīk, varbūt mainās domas, un tu izlem nopirkt.? Tās taču nav oblligti japerk, un ar varu tevi neviens nespiezh.

L lilly 07.10.2014

Ja cenas nozime neesmu orienteta ne uz pirksanu, ne uz kredita nemsanu, tad domas nemainisies, neredzu jegu teret laiku. Ja varetu sev atlauties par tukstosiem pirkt kaut ko, tas noteikti nebutu kosmetika :) bet ta ka nevaru atlauties, tad ari neiesu uz vienreizejo proceduru.

S sebis 07.10.2014

Sodien biju sini skaistum centra, , , , kad sakam sarunu, , ar arstu, , , kas stadijas man prieksa, , , no sarunas vina saprata, , ka es neko nepirksu, , , tad ari izdomaja, , , ka man ta procedura nederes, , , karteja ''''durilovka''...un ar manim vel ara izgaja vel viena, , meitene kurai, , it ka ari nedereja, , , lieta ta, , , ka mes vinus atkodam...bet zale bija vel pilns ar tirgus tantinam, , , kuras atvertu muti klausisies ko vinam piedava, ,

R ri4y 02.06.2015

Piekritīšu autorei, draudzene iegādājās viņu kosmētiku, paņēmu viņas krēmu man ir sausa sejas āda, pēc krēma lietošanas āda palika mitrāka, ne tā kā no Loreal, ka pēc tam uzmetās pumpas, par citiem krēmiem nerunāsim. Par šādu summu arī attieksmei jābūt, tāpēc tur ir laipnas darbinieces. Aizejiet uz kaķu bodi, kur cena kosmētikai ir 100 eiro, kāda pretīga attieksme tur būs? Vēlos pajautāt priekšniecībai, kas atbild šeit, cerams ka man arī atbildēs. Vai būs kosmētikas līnija vīriešiem? Domājams par šampūniem, skūšanas putām, krēms sausajai ādai?