www.sudzibas.lv Sixt Slikts serviss

Sixt SIA - Slikts serviss

Pasūtījām auto jau mēnesi pirms paredzētajiem datumiem. Bija īpašas prasības: balta krāsa, manuālis un džips. Uzreiz pateica ka negarantē baltu krāsu. Bija šoks kad mašīna piebrauca pie mājas - jāpriecējas ka bija džips :) pelēkā krāsā un automāts. Klientu serviss mēneša laikā nebija spējīgs paziņot man ka nebūs izpildītas 2 no 3 prasībām. Piezvanot klientu servisam, saņēmu atbildi ka viņi neko nezin. + vēl pateica ka varat atteikties no auto. Es uzticos uzņēmumam un viņi man pasaka, kad jau auto ir pie manis - Jūs varat atteikties no auto. Lielisks serviss :)
Vairs nekad nelietošu Sixt pakalpojumus.

Atbilde no Sixt Latvija Pārstāvja atbilde 24.08.2016

Labdien,
vispirms vēlamies atvainoties par sagādātajām neērtībām.

Saskaņā ar auto nomas noteikumiem, kas pieejami arī mājas lapā https://www.sixt.lv/auto-nomas-noteikumi/, tiek garantēts izvēlētās klases automobilis, nevis konkrētas markas un modeļa auto. Protams, iespēju robežās vienmēr cenšamies rast iespēju nodrošināt arī īpašās klienta vēlmes.

Automašīna ar automātisko ātrumkārbu manuālās vietā parasti no klienta puses tiek uztverts kā papildu bonuss, kas Jūsu gadījumā tiek uztverta kā neatbilstība.
Mūsu prioritāte ir un būs klientu apkalpošanas kvalitāte. Būsim priecīgi nodrošināt pakalpojumu, ja vien Jums būs šāda nepieciešamība.

D