www.sudzibas.lv Sixt Slikta apkalpošana un serviss

Sixt velo noma - Slikta apkalpošana un serviss

Ļoti ļoti neapmierināta ar Sixt velo nomas servisu. "Baltās naktis" ietvaros aktīvi tika reklamēta velo noma, bet acīmredzot viņi aizmirsa par servisu un tehnisko palīdzību problēmu gadījumos. Un viņu sauklis: "AR SIXT VELOSIPĒDU BALTAJĀ NAKTĪ REDZĒSI VAIRĀK" izvērtās tajā, ka redzējām mazāk. Pēc tam, kad pieslēdzot velosipēdu kādā no apskates vietām, vairs nebija iespējams to atslēgt ar piešķirto kodu, apkalpojošā personāla attieksme bija pavisam vienaldzīga, pat kādu brīdi nemaz neatbildēja uz zvaniem, kā arī risinājumu problēmai no viņu puses nesaņēmām. Nepiedāvāja nekādu tūlītēju tehnisku palīdzību, teica, lai atstājam velosipēdu tur, kur tas ir un viss. Problēma bija arī, ka mums kopā ar šo Sixt nomas velo ar vienu slēdzeni bija saslēgts arī vēl viens savs velosipēds, tāpēc atstāt to kaut kur uz nakti - nebija variants. Tāpēc nācās griezt slēdzeni pušu, jo viņi nepiedāvāja nekādu risinājumu, bet ja mums nebūtu iespēja pārgriezt slēdzeni (kas kuram katram cilvēkam noteikti nav), mums būtu nācies nakšņot uz ielas blakus velosipēdiem, jo citādi pa nakti abi velosipēdi 100% tiktu nozagti. Un Sixt noma beigās pat iekasēja soda naudu 20 EUR par slēdzenes sabojāšanu. Turklāt menedžere mums vēl paziņo, ka viņi būs laipni un neliks mums maksāt par tehniskās apkalpes izsaukumu nākamajā dienā (kad atdevām velosipēdu, kuru 4 naktī nebija iespējams nekur pieslēgt, turklāt arī operatore no Sixt atteicās nosaukt adresi, uz kurieni mēs varētu paši aizvest šo iznomāto velosipēdu). Problēmu mums nācās risināt pašiem un nekādas Sixt velo nomas palīdzības, un beigās vēl iekasē sodu!!!! Noteikti ar šādu attieksmi viņu servisu vairs neizmantošu un nevienam neieteiktu!

S

Komentāri (1)

J jaunnais 16.09.2014

Smieklīgi, vajaga taču pašiem apzināties, ka būs liels noslogojums šādā naktī un būs grūtāk atstāt velosipēdu, bet nejau par to ir jāsūdzas. mēs arī izmantojam un atstājām pie draugiem teikā. mums tadu problemu nebija un mes maksimāli visu dabujam apskatit pateicoties sai velo nomai :) Mes laimigi. Ka sacit jasaka, citam veicas citam ne :)

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes