www.sudzibas.lv Sixt Izsniedz līgumu par dubultu samaksu

SIXT - Izsniedz līgumu par dubultu samaksu

Sixt auto apstiprina rezervāciju ar pilnu apdrošināšanu par kuru iemaksāju depozīt. Realitātē pie auto saņemšanas šis rezervējums netiek atzīts, un sixt pārstāvis par pilnu apdrošināšanu izsniedz līgumu par dubultu samaksu. Pēc auto apzakšanas, pilna apdrošināšana izrādās ar vairākiem izņēmumiem, kuri nesedz zaudējumus. Rezultātā izmaksas no 135 izauga līdz 890 eiro.

18.05.2020

Atbilde no Sixt Latvija Pārstāvja atbilde 19.05.2020

Labdien, vispirms vēlamies Jums atvainoties SIXT vārdā par sagādātajām neērtībām.

Ievērojot Personas datu aizsardzības regulas lūdzam Jums atsūtīt visu ar nomu saistīto dokumentāciju uz e-pastu [email protected], lai varam sazināties ar SIXT Portugāles kolēģiem un saņemtu situācijas skaidrojumu.

Darīsim visu, lai nepamatoti piestādītā summa Jums tiktu nekavējoties atgriezta.
Jautājumu gadījumā lūdzam mums piezvanīt 67207121.
SIXT Latvija komanda

Atbilde no Sixt Latvija Pārstāvja atbilde 21.05.2020

Labdien, ievērojot personas datu aizsardzības likumu, esam nosūtījuši Jums atbildi e-pastā. Lūdzu, sazinieties ar mums, zvanot +371 67207121 vai rakstot [email protected], ja ir kādi papildu jautājumi.