AtrisinātaSintija Smeltere - Krāpšana

Aicinu nevienu neko neigādāties no Sintija Smeltere no Kārsavas, telefona numurs +37124947410, konta numurs lt233500010003789118, Paysera.
1. Pārdevēja it kā izsūtīja preci, taču beigu beigās izrādījās, ka ar nepareizu saņēmēja telefona numuru.
2. Pēc tam solīja sūtīt vēlreiz vai atgriezt naudu, nebija steidzami, tāpēc piekritu, lai sūta vēlreiz. Pagāja 3 nedēļas un nekas netika nosūtīts.
3. Piekrita atgriezt naudu, taču jau mēnesi neko neesmu saņēmis, aizbildinās ar to, ka it kā nesanāk laika aiziet uz pastu un veikt pārskaitījumu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta RihardsVeters 28.10.2022

Pēc sūdzību ievietošanas persona "pamodās" un 2h laikā nauda tika pārskaitīta. Sūdzība atrisināta.

Good Intentions 28.10.2022

Es personīgi neiesaku iegādāties no personām, kur itkā atrodās Latvijā, bet konti ārpus Latvijas.