www.sudzibas.lv SINTIJA NIKOLAJEVA MATI - TALLIN (ESTI) ROOSIKRANTS

SINTIJA NIKOLAJEVA - MATI - TALLIN (ESTI) ROOSIKRANTS

Mīļās meitenes, gribu jums pasūdzēties par krāpnieci, kas tirgo briesmīgus matus!! Es iegrābos pirms trīs dienām, šorīt viņus izmazgāju, palika kā pēdējie salmi, briesmīga kvalitāte, pietam ka tie mati nav ne no kādas Tallinas, viņai pat nav sertifikāta un vispār viņa tos mantus no ebaya uz vietas sasūtījusi, un pašus lētākos no Ķīnas!!!!!! Uz vietas st;av, protams, ka pāris latiem sapirkusi un tirgojas, gan jau grib uzvārīties... Ārprāc!!! Sākumā likās tik atsaucīga, laba meitene, bet izrādījās krāpniece, tie mati neatšķiras vispār no ķīniešu pakulām, mana draudzene ebayā bija sūtījusi, pilnīgi tāds pats izskats un kvalitāte. Pie tam, ka matus mazgāju tikai ar frizieru profesionālajiem šampūniem un ķemmēju ar dabīgo ķemmi..... Nezinu cik jūs ilgi izturēsies, bet pēc tam viņai zvanot, neatbildēja vairs!!!! Es nekādā gadījumā neiesaku jums to krāpnieci. kaut viņa pa brubuli noietu ar savu dabīgo matu tirzniecību... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mīļās meitenes, NEUZĶERATIES uz to viltnieci!

T tuttifrutti 04.07.2012

Parādi bildes kā tās pakulas izskatās!