www.sudzibas.lv SINTIJA NIKOLAJEVA MATU IZPĀRDOŠANA UN FRIZIERA PAKALPOJUMI

SINTIJA NIKOLAJEVA - MATU IZPĀRDOŠANA UN FRIZIERA PAKALPOJUMI

Mīļās un cienijamās meitenes!!
UN JAU ATKAL SINTIJA NIKOLAJEVA, krāpniece, kas iepriekš nodarbojās ar matu tirzniecību ir sākusi savas darbības, tikai nomainot to ka darbojas jau Daugavpilī un Ilūkstē, iepriekš matus sūtīja no Aknīstes....

Tikai šoreiz viņas uzvārds nav redzams sludinājumos, viņa nomainījusi e pastu, un uzlikusi citas bildes, kas ir zagtas no interneta. Pati esmu šīs krāpnieces uzpuris, NEIESAKU IEKRIST!!!!! Viņa ir krāpniece, un nepārtraukti maina e-pastus un apkrāpj cilvēkus ar matu garumiem vai sliktas kvalitātes matiem, vai arī biezumiem, toņiem!!!!!!!!!!!
Atsūta pilnīgus atvainojos - meslus...

Šī meitene jau ir apkrāpusi neskaitāmus cilvēkus, matiem kvalitātes NAV VISPĀR un viņas piedāvātie friziera pakalpojumi IR BRIESMĪGI!!!!!!!!

Es gribu tikai labu, neuzķeraties, nožēlosies, un atpakaļ naudu dabūt ie NEIESPĒJAMI!!!!

ŠEIT IR VIŅAS TAGADĒJAIS JAUNAIS SLUDINĀJUMS ( bet viņa viņus maina!)

Pārdod Izpārdošana atlukušajiem komplektiem
Virsraksts: Izpārdošana atlukušajiem komplektiem
Vieta: Daugavpils rajons, Ilūkste
Piedāvāju iegādāties Clip in matiņus un friziera pakalpojumus.

Mūsdienās aktuāla problēma sievietēm mati. Domāju ikviena vēlas sev skaistus garus matus, bet lai līdz tādiem tiktu par matiem ir jārūpējas un jālutina. Clip in mati ir saudzīgākā metode matu pagarināšanā un ļoti ērta, ko mūsdienās izmanto ļoti daudzi cilvēki lai izskatītots un justos īpašākai.
Šīs matu pagarināšanas metodes plusi:
1) Nebojā savus īstos matus
2) Iespēja pielikt un noņemt pašam mājās apstākļos bez speciālista palīdzības
3) Kad ir vēlme iziet ikdienā ar īsiem matiem, tas ir iespējams
4) 5-10 minūšu laikā iespēja kļūt pie gariem, skaistiem mirdzošiem matiem

Mati ir dabīgie bez sintētikas piejaukuma, tos drīkst krāsot daž-dažādākajos veidos (izņemot balināt), veidot ar lokšķērēm un izmantot frizūrās.
Matu kalpošanas ilgums ir atkarīgs no katra cilvēka individuāli, jo labāk viņš par viņiem rūpēsies jo ilgāk kalpos.
Tas attiecas uz šadiem faktoriem:
1) Mazgājot matus izmantos šampūnu, kondicionieri, masku
2) žāvējot ar fēnu ieliks matu galiņos kādu serumiņu
jo šie mati ir dabīgie un pret viņiem arī jāizturās tā.

Ir pieejami uz vietas Blondi, melni un brūni mati pārējos ekstra toņus, kas ir redzami krāsu paletē ir iespējams pasūtīt kas piegādājās Latvijā līdz divām nedēļām. Matu daudzums ierobežots.

Friziera pakalpojumi:"
Matu griezšana
*sieviešu matu girezumi
*vīriešu matu griezumi

Krāsošana
*šķipsnu krāsošana
*Pāreja no tumšākiem uz gaišākiem matiem un otrādāk

Frizūru veidošana
*Vakara frizūras
*Kāzu frizūras

Daž-dažādu bizīšu pīšana
(Viss par attiecīgām cenām)

Drīz būs pieejama matu pieaudzēšana!
Ar cieņu Sintija!

Kristīne Lapiņa 31.10.2012

Un mana draudzene, kas atsūtīja šo bildi arī pilnībā piekrīt tam visam - http://www.draugiem.lv/user/736585/

Viņa arī bija tā kas atrada šo bildi!!!
Paldies viņai!

T tuttifrutti 13.11.2012

Cietumā tādas!!!

D doll1711 11.01.2013

Un tagad jau izdomaja jaunu veidu uz kuru uzkeros es.
No profila Inga Lapa kas nu jau ir dzeests, pievienoja domubiedru grupa sludinajumu ka pardos matus, naudu vaidzeja parskaitit uz vardu Sintija nikolajeva ka vina teica ta ir vinas maasica kas dzivo riga un vina ari nosutis man sos matus, nu jau 2 nedelas pagaja matu nav un profils ari dzeests taka paliku bez naudas un pasutijuma,

L Lilitaq 15.01.2013

Es pasūtiju no Ingas Lapas, atnāca bet sintētiski knpai ieveidot var, bet vismaz tādi.
Sūtiju ar pēcapmaksu viss bija kārtībā. Nācās gaidīt cetras dienas.

L Lilitaq 09.04.2013

Janvāra sākumaa pasūtiju matus no Sintija Nikolajevas frizētavā kur viņa strādā ilgāk nācās gaidīt kā trīs dienas, bet mati atnāca un tādā tonī kā vēlējos. Līdz šai dienai vēl lietoju viss kārtībā vienīg nedaudz sausāki ir palikuši, bet tas pašsaprotami