Siltumserviss - Slikts serviss

Jau otro nedēļu nav karstā ūdens Rīgā, Rīnūžu Ielā 15, otrā kāpņu telpas kreisās puses dzīvokļos no pirmā līdz piektajam stāvam. Zvanot uz tālruni 80008989, operatore saka, ka par karstā ūdens padevi atbild siltumserviss un nosauca tālruni 80000610. Zvanīju periodiski uz šo tālruni un neviens neatbild - visu laiku tikai: visi operatori ir aizņemti. Zvanūju pat pusstundu no vietas! Arī tad nebija iespējams sazvanīt. Tad vēlreiz zvanīju namu pārvaldes operatorei uz nr.80008989 un teicu, ka nav iespējams sazvanīt siltumservisu. Lūdzu, lai dod kādu citu tālruni, bet man paskaidroja, ka cita tālruņa nav. Pieņēma manu zi;nojumu par karstā ūdens pārtraukumu un teica, ka nodošot siltumservisam.
Uzskatu, ka jaunizceptajam siltumservisam ir lielas problēmas ar klientu apkalpošanu. Iepriekš bija Rīgas siltums un nebija nekādu problēmu to sazvanīt. Vienmēr bija laipni un ātri reaģēja, un veica nepieciešamos remontdarbus. Tagad pat pieteikt bojājumu ir sarežģīti - nav kam īsti. Un namu pārvaldes operatori nevar atbildēt cik ilgi vēl nebūs karstais ūdens.
Rīnūžu ielas iedzīvotāja
Lilita

I Igor Scripka 31.10.2018
netu otoplenija

Dom podkluschen k otopleniju no mi ne poluschaem uslugu uze 2 nedeli. kontaknij nomer;25986929