www.sudzibas.lv Siltumserviss Rīga Zvanu ignorēšana, meistara nesūtīšana. sarūsējis ventilis!

Siltumserviss Rīga - Zvanu ignorēšana, meistara nesūtīšana. sarūsējis ventilis!

Kopš 15 datuma tiek zvanīts katru dienu par vairākām reizēm, jo dzīvokli nav karstais ūdens, ir sarūsējis ventilis, rodas jau sūce un pil ūdens aizvien vairāk, šodien ir 20 datums jau, neviens neatzvana, nenosūta nevienu darbinieku, lai nomainītu ventili, katru reizi kad zvana, Saka kad atzvanīs’ ārā ir ziema, ja notiks avārija, tad viss stāvvads tiks nopludināts kā arī visi apakšējie kaimiņi! Tas nav normāli, ka tiek ignorēti zvani

20.01.2021

E Edgars K-cs 20.10.2020
Slikts serviss

Uz zvaniem neatbild, uz elektronisko iesniegumu nereaģē. 2 istabu dzīvoklī , Vienā istabā radiatori knapi silti , bet otrā istabā un virtuvē pavisam auksti radiatori. Ar ko var vienoties un kādā veidā?

S sheramax 20.10.2020
slikti serviss

Radiatori auksti palika 18 oktobra, un kopš tā laika neviens nosiltumservissa darbiniekiem nav bijis spējīgs atrisināt nepatīkamo problēmu!

S Sergejs 4/1 24.10.2020
24.10.20. dzīvoklī 26 grādi. Visi logi vaļā. Ko jūs kuriniet - atmosfēru?

Dzīvoklī 26 grādi, visi logi vaļā. Ko jūs kuriniet? Vai atmosfēru lai planēta ZEME ātrāk aizietu bojā?