Siltumserviss Rīga - Slikts serviss

Dzīvoju Rīgā, Dzelzavas 42. Māja joprojām nav pieslēgta pie apkures, kaut naktīs temperatūra ārā ir 2 grādi. Dažās dienas mēģināju sazvanīt Rīgas siltumservisu, bet nekā. izskatās, ka telefons speciāli pieslēgts pie autoatbildētāja, jo pāris reizes atskaņo "Visi operatori ir aizņemti", bet pēc tam atvienojās. Šodien visu dienu laiku pa laikam mēģināju sazvanīties ar viņiem, bet nekā. Tāda paša situācija bija pagajušajā gada pirms musu māju pieslēza pie apkurres.

27.09.2019

Je

Tu Turkey901 27.09.2019

Rakstiet epastu, šajā laikā telefons viņiem ir karsts, uz epastu atbildēs rindas kārtībā!

Os Oskars 27.09.2019

Gnj liels parads majai tpc nesledz ieksa. Jo citiem jau sen ir

Ai aicis24 28.09.2019

Tā jau ir,ja mājai ir parāds,tad apkuri vēlu pieslēgs,mums jau tas pats.Dēļ dzērājiem, kuriem vis ir pie vienas vietas un par apkuri nemaksā gadiem,tad no tā cieš visi mājas iedzīvotāji diemžēl.Tā mēs arī salstam un ceram,ka tomēr drīz pieslēgs apkuri.

Tu Turkey901 28.09.2019

Vaina ir likumdošanās, kas nav sakārtota un nemaksātājus neļauj izlikt uz ielas, piespiedu kārtā pārdot dzīvokļus un par iekasēto naudu nosedzot parādu!

Sa Sabine35 01.10.2019

Piesledza apkuri?