Siltumserviss Rīga - Slikts serviss

Sarkandaugavas iela 26 k-6, ka teica operators, zvanot "karstajai" siltumserviss līnijai, ka māja jau no 15 oktobra ir pieslēgta... Šobrīd ir 24 oktobris, no apkures nav ne miņas, siltumserviss darbinieki nebrauca, operators stāsta standarta tekstus par atgaisošanu un t. T. , nedēļu neviens nav bijis, tik stāv vaļā pieteikums, šodien to aiztaisīja ciet - apkures ka nav, tā nav. Operatore Saka ka nezina kā palīdzēt. Mums ir izremontēts dzīvoklis, kur tagad lien iekšā pelējums, vienīgais variants ir tiesāties, jo siltumserviss Rīga nepilda savas saistības, bet rnp to nēpārbauda. Rnp ir noslēdzis ar konkursa palīdzību, jaunu līgumu, par apkures sistēmu apkalpošanu. Visi šie līgumi ir pieejami elektroniskajā iepirkumu sistēmā, var redzēt kas ir jādara siltumservisam, kādi darbi, cik ātri jāreaģē, kādas ir ligumsaistības un kādi ir ligumsodi, te var arī izvērtēt Rnp, kuram ir pienākums, uzmanīt visu noslēgto līgumu kvalitatīvo darba izpildi!
Pašlaik pēc fakta no 15 oktobra nav apkures, tātad nekādi pirmsezonas sagatavošanas darbi nav veikti, siltumserviss taisa ciet pieteikumus un neko nedara, dzīvoklī mitrums un pelējums

24.10.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

H

Komentāri (3)

A aicis24 25.10.2022

Patversmes 22/k2 tāda pati problēma.

L Lilita Rīga 01.11.2022

Bijušais Siltums to visu būtu atrisinājuši jau 2 dienu laikā,RNP arī stāsta pasakas par neesošu apkuri ""Pēc apkures pieslēgšanas notiek apkures sistēmas darbības stabilizācija, kā arī nepieciešams veikt sistēmas atgaisošanu, dažreiz pat vairākkārt, lai nodrošinātu pilnvērtīgu apkuri.""😊.Iepriekšējos 30 gados apkures stabilizācija ēkās nebija vajadzīga, bet tagad Siltumservis nedēļas laikā neko nevar , nemāk vai negrib atrisināt,Siltumserviss un RNP vēlās tikai paņemt naudu par neesošu apkuri.Laba pozicīja,abas firmas var neko nedarīt, bet nauda no iedzīvotāju kabatām tik un tā nonāks kasē.

A Andrejs J. 04.11.2022

Sarkandaugavas iela 26 k-6 - man tāda pati problēma. Apkuri pieslēdza tikai 24.10., pirms tam no septembra vidus dzīvoklī bija ap 12-14 grādi, nācās visu laiku kurināt ar eļļas sildītāju, bija tāds mitrums ka nomazgāta veļa nežuva vispār. Tagad ir cita galējība - kurina tā ka ar atvērto logu mājās ir 25.grādi, bet vannas istabā radiatori joprojām ir auksti. Uzrakstīju 5 pieteikumus, zvanīju, vienu reizi atbildēja, teica ka visu izdarīs, bet neko neizdarīja. Vairāk klausuli neceļ, visi operatori ir mūžīgi aizņemti. Viņi ņirgājas par mums!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes