Siltumserviss Rīga - Slikts serviss

25/08/2020 в доме по адресу Čiekurkalnā 2. Šķērslīnija, nr.7 была произведена замена тепловых труб в подвале, с тех пор у всех жильцов 1 комнатных квартир в 1-м подъезде на кухне нет горячей воды, жильцы многократно звонили, результат нулевой! 19/10/2020 была отправлена официальная заявка-претензия ответа не получено! По разговору с жильцами других подъездов у кого-то после такого" качественного ремонта" течёт ржавая вода или напор стал ещё хуже, при этом счета на услуги предприятием выставляются совершенно не адекватные!

05.11.2020

T Titorgs 15.10.2020
Laicīgi nemaksā algas

Firmā laicīgi nemaksā naudu saviem apakšuzņēmumiem, var kavēt 3nedēļas un katru dienu sola kad šodien būs, firmai ir vairāki apakšuzņēmums, lai nebūtu jāmaksā visi nodokļi

S Sudzibas.lv Admin 22.04.2021

N Normunds Eisaks 15.10.2020
Nav apkures

Rīga vaidelotes iela 28 pus mājai nav pieslēgta apkure, iespējams stāvvads nav atgaisots. Dzīvokļa 25 īpašnieks

N Normunds Eisaks 15.10.2020

Labs vakars, Rīga vaidelotes iela 28 25 un visām stavadam nav apkure, iespējams nav atgaisots. Ir vēss un mitrs, dzīvoklī 13 C atrisiniet pēc iespējas ātrāk

S Sudzibas.lv Admin 22.04.2021