www.sudzibas.lv Siltumserviss Rīga Slikts, neesošs serviss

Siltumserviss Rīga - Slikts, neesošs serviss

7. Jūnijā, atnākot no darba, konstatēju, ka nav siltais ūdens. Pie mājas nekādi paziņojumi par siltā ūdens atslēgšanu izlikti nebija. Ieejot Rīgas siltuma mājaslapā uzzināju, ka siltais ūdens 8. Jūnijā nebūs gandrīz visam labajam Rīgas krastam. 9. Jūnijā siltais ūdens nebija, 10. Jūnijā arī nebija. 10. Jūnijā centos sazvanīt siltum serviss Rīga (2h!) un tā man tas arī neizdevās! Ir 11. Jūnijs un jau 4 ar pusi dienas esam bez siltā ūdens. Sazvanīt ir izdevies Rīgas namu pārvaldnieku un Rīgas siltumu, kuri nevar komentēt, kad siltais ūdens tiks pieslēgts. Siltum servisu joprojām man nav izdevies sazvanīt. Tiek atstāts iespaids, ka šis ir ļoti apšaubāmas kvalitātes serviss, kurš nespēj veikt savus pienākumus. Komunāciju pat nevaru komentēt, jo tādas vienkārši no simtumserviss Rīga puses vispār nav.

D

P Pufiks 11.06.2018

Līdzīga situācija. Tik vien kā sazvanīt un noskaidrot iemeslu, pffff, kam tas vajadzīgs, maksājat tik.

I Ilona Cīrule 19.06.2018

Pilnīgi analoga situācija. Jau 19.06.! Siltā ūdens joprojām nav! Komunikācija vienpusēja. Ziņu no pakalpojuma "sniedzējiem" joprojām nav. Rīgas Namu pārvaldnieks, kurš iedzīvotāju vārdā ir noslēdzis līgumu ar šo jaunizcepto (2017.03.) pakalpojumu sniedzēju (Siltumserviss Rīga) - negrib neko dzirdēt par izveidojušos situāciju. Pat īsti nesaprotu, kur lai vēršas ar pretenzijām un ar lūgumu pēc palīdzības - Rīgas Domē? Saeimā? "Bez Tabu"?

K Konstantins1 21.06.2018

Ļoti slikta apkalpošana, operātori nezin kad brigādes atbrauks un kaut ko izdaris. Ūdeni solija 20.06 vakara, vakarā ūdens nav, piezvanot operātoram uzzināju ka ir ļoti daudz bojājumi kuri janovērš un ūdens būšot no rīta, no rīta tas pac karstais ūdens nav, diena pizvanu man pasaka ka nav zināms kad ūdens būs jo meistars stradajot citur, tur kur ir bojājumi. Rodas tāda sajūta ka strāda viena briģade. Manu prāt tāda apkalpošana nekur neder !

D dzeneta 21.10.2018

Šodien, 21.oktobrī,nav pieslēgts siltums Biķernieku ielas 31.dzīvojamai mājai. Nav saprotams, kas ir atbildīgs par siltuma pieslēgšanu. Nav sazvanamas amatpersonas. Acīmredzot vienigais, kas var palīdzēt, ja tikpiedzīti no šīs uzņemejsabiedrības , kas speciāli izveidota 2017.gadā ar SIA RNP svētību rīdzinieku terorižēšanai, dzīvokļu īpašnioeku izdevumiu par slimošanu dzīvojot aukstajā laikā bez siltuma padeves.
I.Vikmane