www.sudzibas.lv Siltumserviss Rīga Slikta apsaimniekošana

Siltumserviss Rīga - Slikta apsaimniekošana

Siltumserviss Rīga pilnīgi neapkalpo savus klientus. Apkures nav vēl joprojām uz kalendāra jau 17 oktobris. Bērni salsts, visa veļa slapja un auksta! Anniņmuižas bulvāri 54 apkuri pieslēdza tikai divām kāpņu telpām jau 11 datuma. Zvanot servisam tiek pieņemti pieteikumi un viss. Pie tam sazvanīt šo kantoru ir ļoti grūti! Rakstīt bezjēdzīgi! Rakstu katru dienu! Rezultātā pilnīga nule! Zvanot nākamajā dienā teikts ka pieteikumi ir anulēti un problēma ir atrisināta! Uzskatot cilvēkus par muļķiem sakot ka mēs nejūtot ka pieslēgts! Lai atnāk un parāda kur tad ir tā apkure! Rēķinus visa māja maksās jau no 11 datuma par ko tāds jautājums! Kā var anulēt pieteikumus nepārbaudot cilvēka dzīvokli vai tiešam problēma ir atrisināta! Kad beidzot būs kartība!

17.10.2022

R