www.sudzibas.lv Siltumserviss Rīga Ļoti slikts serviss

Siltumserviss Rīga, PS - Ļoti slikts serviss

Ļoti riebīgs serviss, citiem vārdiem vispār nav nekāda servisa. Nekād nevar sazvanīt un dabūt informāciju. Mūsu mājā nav karstā ūdeni jau trešo dienu, turklāt apkures arī vēl nav, rītdien sākas brīvdienas un Siltumserviss neko nedara, lai risinātu šo problēmu, bet arā jau rudens ir klāt. Kāpēc iedzīvotājiem jāmaksa par tādu pretīgu servisu? Man liekas, ja kompānija nevar pildīt savus pienākumus, tad jāpartraukt līgumu ar to un jāatrod citu.

T teleskops 06.10.2018

Izskatās pēc butaforiskas kompānijas. Kādēļ tāda vajadzīga, nav grūti iedomāties. Iespējams, tā ir vajadzīga ne tikai Rīgas namu pārvaldniekam. Nenoliedzami, te paredzams darbs nopietnām instancēm.

B Balzamine 08.10.2018

Mums ar piesledza majai siltumu,piektdien pa dienu vidus padjezds sildas mes stura dzivokli salstam,jo musu radiatori ledus auksti zvanam visas brivdienas nekas nju kau pirmdienas vakars radiatori ka bija auksti ta ari auksti ko darit kur griezties neviens nevar pateikt

B Balzamine 08.10.2018

PS siltumservis neko nedara ko mums tagad iesakt

D Dita_meridita 22.10.2018

Briesmīgs serviss. 24 miljonu eur līgums. Par rīdzinieki naudu
Vājprāts. Par ko mums TĀDS serviss? Kāpēc tas bija vajadzīgs?
ŠĪ vairāk izskatās pēc kaut kādas procentiņu kompānijas Rīgā valdošās partijas priekšvēlēšanu budžetam.

B Balzamine 08.10.2018

Kapec mums jamaksa ja neko nedara?

S Snezok 08.10.2018

5 день сидим без отопления! Кормят обещаниями, что прийдет бригада и отрегулирует систему! Почему исправно оплачивая счет,. мы должны в холоде,,,,?

B Balzamine 09.10.2018

Mes nju ari jau 5dienu bez apkures stura dzivokli,mes kazokos sezam,bet vidusdzivokli trusenes staiga kur taisniba ka bus ar maksasanu,nokasis visiem vienadi ,cuciba pilniga,namu parvskdnieks vel maksas nummuru uzstadijis 8900 sausmas vienkarsi

L Lidia 11.10.2018

Что за компания - работу не выполнили, неделю ждём обещанного подключения. Дом подключили, а один подъезд забыли или не смогли.! Где искать управу?

Жильцы жилого дома по адресу Limbazu 9 Уже 2 недели сидим в холоде.Кормят обещаниями. Где найти на Siltumserviss управу?

M Miks 06.11.2018

3 dienas gaidu kad salabos tekošu ne pilošu bet tekošu karstā ūdens cauruli. Bija 3 meistari, visi apskatās un aizbrauc, darbs 1,5h, uzkausēt jaunu savienojumu. Ideāli.

V valerijs08 20.11.2018

Arī manai mājai nav pilnībā pieslēgta apkure. Viens stāvvads nestrādā nemaz, pārējie knapi silti. Žvani uz Rīgas siltumservisu, ka zvīņu ielā 6-12 nav apkures sūdzības netiek ņemtas vērā. Arī Rīgas namsaimnieks nekādiuz šo situāciju nereaģē, laigan apsaimniekošanas līgums tika slēgts ar viņiem un rēķinus par apkuri izraksta viņi. Gribētos zināt uz kāda likuma normām būtu jāmaksā par nesaņemto pakalpojumu. Varbūt kāds jurists varētu to izskaidrot.

V Vakdai 30.11.2018

Maskavas ielā 258.k2 visā mājā konstanta temperatūra 18,neatkarīgi no āra temperatūras,operators sūta jau kuru dienu ušakovu,lai pārbauda sistēmu,taču iepūt.Kur skatās opozīcija?

A Alexandr Vasilev 30.11.2018

Да причём здесь опозиция, придурошный! В Латвии никто не хочет работать вот и всё!
А ту Ушакова вспоминаешь...

V Vakdai 30.11.2018

Brīnos par to,ka neviens neko neredz par šo siltuma zagļju bandu siltumserviss Rīga.Maskavas 258.k2 arī vēss,sauksim televīziju.

A Alexandr Vasilev 30.11.2018

Вау! Хочу написать коммент, а тут увидел столько слов об этой проблеме, что стыдно стало...Люди уже неделями без тепла сидят, а я вчера с утра увидел холодные батареи и сразу жаловаться...Обнаглел я, товарищи по несчастью, обнаглел. Простите!
Ну да ладно, всё равно напишу, раз уж сел. В общем второй день батареи холодные, сегодня утром позвонил Спасителям...Вот, до вечера, кроме информации о том, что мою жалобу кому-то передали, мне ничего не могут сказать. Звонил несколько раз, одно и то же толдычат-всё передано, и всё!
Никто не приехал и никто не звонил. Холодно, товарищи!