www.sudzibas.lv Siltumserviss Rīga Обман, плохой сервис

Siltumserviss Rīga - Обман, плохой сервис

Allažu iela 1-16 ka teica operators, zvanot "karstajai" siltumserviss līnijai, ka māja jau no 15 oktobra ir pieslēgta... Šobrīd ir 25 oktobris, no apkures nav ne miņas, siltumserviss darbinieki nebrauca, operators stāsta standarta tekstus par atgaisošanu un t. T. , nedēļu neviens nav bijis, tik stāv vaļā pieteikums, šodien to aiztaisīja ciet - apkures ka nav, tā nav. Operatore Saka ka nezina kā palīdzēt. Jo siltumserviss Rīga nepilda savas saistības, bet Rnp to nepārbauda. Rnp ir noslēdzis ar konkursa palīdzību, jaunu līgumu, par apkures sistēmu apkalpošanu. Visi šie līgumi ir pieejami elektroniskajā iepirkumu sistēmā, var redzēt kas ir jādara siltumservisam, kādi darbi, cik ātri jāreaģē, kādas ir ligumsaistības un kādi ir līgumsodi, te var arī izvērtēt Rnp, kuram ir pienākums, uzmanīt visu noslēgto līgumu kvalitatīvo darba izpildi!
Pašlaik pēc fakta no 15 oktobra nav apkures, tātad nekādi pirmsezonas sagatavošanas darbi nav veikti, siltumserviss taisa ciet pieteikumus un neko nedara, dzīvoklī mitrums un pelējums

25.10.2022

Компания получила уведомление об этой жалобе