www.sudzibas.lv Siltumserviss Rīga Nav nekādu servisu

Siltumserviss Rīga - Nav nekādu servisu

Problēma. Joprojām nav pieslēgta apkure visā mājā, Dzelzavas iela 63, trīs istabu dzīvokli visi radiatori ir aukstie.
Zvanījām uz siltumserviss numuru, atbildēs nav, visi operatori ir aizņemti visu laiku. Ir uzrakstīti divi ziņojumi, mājaslapā, atbildēs nav, un nekādu rīcības arī nav. Kāpēc ir tāda problēma ar apkure? Kur griezties pēc palīdzības?

22.10.2022

V

Velvetpopstar 22.10.2022

Jums vismaz pilseta ir elektrība.

T taisnibascinitajs3 22.10.2022

Gan jau raksta cilvēks no Aizkraukles.

A aicis24 24.10.2022

Jā kur ir Siltumserviss Rīga, tur ir problēmas. Mums tas pats uz Patversmes ielas. Ar ir mājā dzīvokļi, kur pilnīgi visi radiātori auksti. Nedēļas laikā, esmu vairākas reizes viņu mājas lapā rakstījis par šo problēmu, pat ir sanācis sazvanīt un nekā klusums. Kad sazvanīju, tad viņu atbilde bija, jā nodosim ziņu strādniekiem un tas arī viss. Bezjēdzīgs kantoris, liekas viņiem 1 strādnieks uz visu Rīgu.

Velvetpopstar 22.10.2022

Taisnība, cilvēks no Aizkraukles. 😅

L Lilita Rīga 01.11.2022

Siltumserviss ar RNP spēlē vienā komandā, Siltumserviss dara ko grib, un jā negrib tad nedara, bet RNP no iedzīvotājiem tikai iekasē naudu par Siltumserviss pakalpojumiem, neatkarīgi no tā vai bija apkures pakalpojums nodrošināts vai nē.pēc RNP noteikumiem, jā māja paterē siltumenerģiju , tad visiem vienādi jamaksā , nav svarigi vai ir silts jūsu dzīvoklī vai auksts.