Siltumserviss Rīga - nav apkure

Kā apgalvo siltumserviss un Rnp, tad Ieriķu ielā 75 apkure ir pieslēgta 23. Septembrī. Bet tā nav. Radiatori ir auksti un dzīvokļos krītās temperatūra. Esam neskaitāmas reizes rakstījuši, zvanījuši uz Rnp un Siltumserviss - atbildes nav!
Kad šī situācija tiks risināta? Kurš par to atbild? Bezkaunīga un bezatbildīga ņirgāšanās par mājas iedzīvotājiem. Katru reizi viena atbilde - nosūtīsim jūsu ziņu. Kam tiek sūtīta? Kurš reāli par kaut ko atbild Rnp vai siltumseviss.

20.10.2021

M Mliga2 13.10.2021
nesilda radiators

Dzīvoklī ir pieslēgta apkure, bet vienā istabā radiators nesilda.Arī stāvu augstāk radiators nesilda šai pašā istabā. Lūgums veikt pārbaudi un labojumus

S Sudzibas.lv Admin 28.10.2021

A Andrejs Korolovs 24.10.2021
Nav apkures

Maja-Melidas 1,Riga pieslegta apkure,mana dzivokli №72 joprojam nav! Cik ilgi var gaidit siltumu musu stavvada ?

S Sudzibas.lv Admin 10.11.2021