www.sudzibas.lv Siltumserviss Rīga Drausmīgs serviss, nevar pieslēgt karsto ūdeni pusei no mājas Eizenšteina ielā 63

Siltumserviss Rīga - Drausmīgs serviss, nevar pieslēgt karsto ūdeni pusei no mājas Eizenšteina ielā 63

Jau kārtējo reizi zvanam kopa ar kaimiņiem, lai šie pieslēgtu trīsistabu dzīvokļiem karsto ūdeni un dvieļu žāvētājus vannas istabās. Virtuvē un mazās tualetēs karstais ūdens ir, bet vannās - nav. Jau kuru gadu šie "meistari" nevar izpildīt savu darbu kārtīgi! Viņu mājās ūdens ir, priekš kam viņiem steigties palīdzēt citiem? Citu bēdas nerūp!
Mēs jau nedēļu nevaram nomazgāties siltajā ūdenī! It īpaši tādā aukstumā! Īpaši jāpiemin operatores Svetlanas attieksmi. Šī tante saka ka neviens viņiem nav zvanījis un kad viņu brigāde brauks viņai arī nav ne jausmas. Ņirgājas un tikai!
Vakar vakarā atkal bija atbraukuši "meistari". Pieslēdza, pēc 40 minūtēm siltuma atkal pazuda! Es jau varu neminēt, šie brauks tvēl nedēļu un neko nesataisīs! Pagājušogad bija tas pats murgs. Izrādās, viņu "meistari" sajaukuši stāvvadus.
Kā tas viss ir apnicis! Kā tas viss besī! Novēlu visu šo pašu visam šim kantorim un katram viņu darbiniekam kopā ar vadību atsevišķi pa vienādam gabalam problēmu un nervu bojāšanos!

Iesaku vērsties ar iesniegumu vaitml. , lai krājas pierādijumi

G Gulbenietis 10.12.2022

Tur, kur ir problēmas ar silto ūdeni, it īpaši grūti risināmas, vajag pievienot boileri. Visas problēmas pazudīs.

F Frey 11.12.2022

Mums hipokrāta ielā arī ūdens karstais nav. Zvanīju uz siltumservisu, pasūtija mani. Teica, ka brīvdienās neviens nestrādā, jo tā neesot "avārijas situācija". Teica lai zvanu uz namu pārvaldnieku, kuri protams arī brīvdienās nestrādā. Laikam tie uzskati katram citādāki. Nav iespējams ieiet nomazgāties tādā ledainā ūdenī..
Piebilstu arī to, kas bija tā saucamā "ūdens cisterna" pie veikala betas, es viņu ne reizi neredzēju. Ne no rīta, kad devos uz darbu ap 8, ne arī vakarā kad biju mājās no darba ap 19.00. Protams, aizejot uz veikalu, visas ūdens pudeles bija izpirktas.. Murgs..