www.sudzibas.lv Siltumserviss Rīga Atslēgta karstā ūdens padeve, problēmu nerisināšana

Siltumserviss Rīga - Atslēgta karstā ūdens padeve, problēmu nerisināšana

Nav karstā ūdens no 28.02.2019 vēl joprojām nav pieslēgta! Zvanām katru dienu uz 80000610, dusmojamies, taču nekas nemainās! Uz jebkuru jautājumu sniedz viss laik viena un tā pati atbildi, zvans ir nofiksēts, gaidiet meistaru. Tā ir reāla ņirgāšanās par cilvēkiem! Kurā 12 gadus mēs dzīvojam? Lai nomazgātos siltā ūdenī man ir jāvāra ūdens, vai tas tiešām atbilst 21. Gadsimta standartam? Kad bija 'Rīgas siltums', tad šādu problēmu nebija! Šis ir kaut kāds 'lētais kantoris', par kura pakalpojumiem mēs maksājam naudu! Starp citu, zvanīt uz šo numuru ir bezgala bezjēdzīgi, jo tur tāpat neviens neko nezina! Lūdzu, "Ps Siltumserviss Rīga'', beidziet ņirgāties par mums! Tāda attieksme pret klientiem, manuprāt nav pieļaujama.Slikts serviss Uzņēmums, kas neveic savus tiešos pienākumus.

02.03.2019