www.sudzibas.lv Siltumserviss Rīga Atslēgta karstā ūdens padeve, problēmu nerisināšana.

Siltumserviss Rīga - Atslēgta karstā ūdens padeve, problēmu nerisināšana.

Labdien!
Lieta tāda, ka ar vīru jau 3.diennakti sēžam mājās bez karstā ūdens. Bija uzlikts ziņojums , ka 3.decembrī notiek kavētā vasarā plānotā pārbaude no 9.00-17.00. Domājām, nu labi, nekas. Pēc tam ,skatamies ir jau 18.30 un karstais ūdens kā nav tā nav. Zvanam uz Siltumserviss Rīga, tur sakot, ka ir notikusi avārijā, problēma nodota pakalpojuma sniedzējam, jāturpina gaidīt. Ok. Zvanām 22.00, kāpēc nav? Viņu atbilde - nebūs visu nakti. Sākam palikt dusmīgi! Dušā cilvēkiem nav jāiet? Trauki nav jāmazgā? Nākamajā rītā atkal nav! Zvanam - nekā, neko nezinam, viss ir nodots pakalpojuma sniedzējam! Zvanam ap 18.00 laikam vakarā. Vīrs saka - nu kas par lietu? Mums kaimiņos bērni dzīvo, vai tad tiešām problēmu nevar risinàt? Viņi - neko nevaram palīdzēt! Un nometa klausuli! Bāc? Par ko mēs maksājam lielu naudu komunālajos? Lai mūs pie katras mazākās problēmas pasūta d**st?

05.12.2018