Siltumserviss Rīga - Apkures neesamība

Jau no pagājušās pirmdienas zvanam siltum servisam, rakstam elektroniskos pieteikumus - apkures kā nav, tā nav. Un tā ir vismaz 15! Dzīvokļiem pēc adreses Sarkandaugavas ielā 26/6. Uz pirmdienas atstāto pieteikumu atbilde bija - meistari bija. Labi, varbūt bija, bet apkuri tas neiedeva. Kāpēc katru gadu mums ir jāzvana un jāprasa, lai pieslēdz apkuri par mūsu pašu naudu? Atkal par pusmēnesi būs jāsamaksā vienkārši tāpat un siltum servisam nekas nebūs. Fascinējoši. Ne vārda vairāk.

11.10.2021

I Inese Sarkandaugava 11.10.2021

Siltumserviss Rīga
Sarkandaugavas iela 26, korp.7 (3.stāvs!) tā pati problēma, kāpņu telpā silts, dzīvoklī visi radiatori auksti !

I Irinamm 13.10.2021

Sarkandaugavas 26/6 часть к варьируется с отопление и часть без, подъезды у всего дома холодные, в ванной радиаторы холодные.