PS Siltumserviss Rīga - Slikts serviss

No 09.06.2018. nav karstais ūdens Saharova ielā 20, Rīgā. Pirmkārt sazvanīt, Siltumserviss Rīga operatori pa tālruni 80000610 ir ļoti laikietilpīgs process - no 20 līdz 30 minūtēm. Sazvanot operatori 12.06.2018. man paziņoja, ka viņu meistars bija adresē jau 10.06.2018. un konstatēja kaut kādu bojājumu, kura izlabošanai vajag kādu detaļu, ko nevar noprkt veikalā, tapēc to sūta no kautkurienes; kad tiks saņemta nepieciešama detaļa, novērsts bojājums un tiks pieslēgts karstais ūdens Siltumserviss Rīga nezin, bet solīja, ka varbūt, līdz nedēļas beigām. Rodas jautājums: kāpēc PS Siltumserviss Rīga, kas sastāv no četriem SIA: SB, Alpex, Adapteris, LEP Energy un kuras dažu gadu garumā nodarbojas ar cauruļvadu, apkures un gaisa kondicionēšanas iekārtu uzstādīšanu, bet SB specializējās apkures iekārtu un santehnikas preču mazumtirdzniecībā un vairumtirdzniecībā, nevar operatīvi atrast un nomainīt kaut kādu detaļu, lai viņu klientam - mājai, kurā ir 96 dzīvokļi būtu karstais ūdens?

B BrunoR 20.06.2018

Mums Daugavgriva Lepju iela 17 precizi tada pati situacija. Atslegts karstais udens un atrunas precizi tiesi tadas pasas. Kas notiek? Kaut kada cilveku spidzinasana. Gribas uzzinat kurs tur atbildigais. Moralo kompensaciju gribas pieprasit!

1 123456789+1 28.06.2018

Iesaku visiem neapmierinātajiem klientiem vērsties ar sūdzību ''Rīgas namu pārvaldiekā", jo tas kas tagad notiek, ir ''bezpriģels''. Noslēguši līgumu ar kaut kādu šaraškina kantoru, bet mums visiem jācieš. Bail iedomāties, kas būs, kad sāksies apkures sezona

S [email protected] 25.09.2018

siltumserviss очень хорошее обслуживания Я сделал заказ больше двух недель назад по телефону 80000610 заказал на 19 сентября отпросился на работе,ждал целый день не позвонили,По телефону ответили ждите вам позвонят , Я живу на Biķernieku109/A-13 t.26481874

M marijadom 02.10.2018

Mana adrese :Rīga .Martas Rinkas 1/1 -48
Jau 2 mēnesi atpakaļ pieteica sūdzību PS “Siltumserviss Rīga” ,ka man istabā nav normāli karsti ūdenī un visu laiku ir augsts dvieļu žāvētājs .
80000610-atbildi ,ka pieteikums ir pieņemta un specialistam nodota un viss.
Gribas uzzinat kurš ir atbildigais un kad man būs silta udens?

N net vodi 02.10.2018

Отвратительный сервис! Раз в месяц пропадает горячая вода на Озолциема в Зиепниеккалнсе! В этот раз после звонка Teh.servis Siltums-80000610 прошли уже сутки, ни бригады ни воды соответственно. Звоня операторам издевательски говорят, что заявку передали и больше ничего, говорят просто ждите! Почему нельзя устранить проблему, чтобы не было таких неудобств так часто!? Тк эта проблема не из-за аварии и не плановые работы, они обычно предупреждают если проблема в этом. Улучшите сервис в конце концов! За холодный полотенцесушитель мы платим, как за горячий! Это нормально, а как неполадку устранить, то ЖДИТЕ! И никакой конкретики.

S Silvija Stumbre 07.10.2018

Šodien pārliecinājos cik slikti strādā Siltuma servis Rīga tā saucamie speciālisti.5.oktobrī mūsu māja Melnsila ielā
18.tika pieslēgta apkurei, bet siltums apsilda tikai kāpņu telpu,virtuvi,vannas istabu,bet istabas paliek bez siltuma.
Jautājums- vai strādājošie ir pilnīgi diletanti kuriem var maksāt algu? Kad mūs apkalpoja ""Siltums"" nekad tāds nav
piedzīvots! Vēl jo vairāk,viņi apjautājās vai viss ir kārtībā?
Kā mums būs jāmaksā par apkuri? Varbūt "speciālisti" apmaksās mūsu vietā?

J Jurris 08.10.2018

Vairāk, kā 20 gadus dzīvoju Stirnu ielā 35a, viss ar apkuri bija kārtībā. Šogad parādījās kaut kāds Saskaņas kantoris, kas (ne)atbild par karsto ūdeni un apkuri. Pagājušajā nedēļā it kā pieslēdza apkuri. Divi stāvvadi strādā temperatūra 43 grādi,divi strādā ar pusslodzi 24 grādi, viens vispār nav pieslēgts. Sazvanīt šo kantori nevar, ar grūtībām sazvanīju 3. oktobrī, it kā pieņēma izsaukumu, bet tas viss. Gali ūdenī. Tāda sajūta, ka tur strādā palīgskolas beigušie, nevis speciālisti.

I Iveta M 18.10.2018

Ezermalas 25. No karstā ūdens krāna jau trešo dienu tek auksts ūdens. Telefons 80000610 nav sazvanāms. Pirmdien bija atbraukuši, bet izdarīja NEKO - tai mājas daļai, kurai nebija siltā ūdens, tagad viņš ir, bet tai daļai, kurai bija tagad ir kā man - karstā ūdens krāna tek auksts ūdens :)

S Sonate11 22.10.2018

Kvēles ielā 15/15 arī pus mājas apkurina un stūra dzīvokļiem nav siltuma. Reakcijas nekādas. PS "Siltumserviss Rīga pēs uzņēmumu reģistra datiem 4 amatpersonas un 4 darbinieki. Nez kuram no iepierkuma rīkotājiem šīs amatpersonas ir rados ?

A [email protected] 07.07.2020

Kur tads ir atrasts,vai tad citas normalas firmas nau kura strada normali,neviss tikai sola.Zundanu iela 3 vanna vari mazgaties ar augsto udeni,karstais nau pieejams tikai virtuve.Divas dienas zvanu tikai viena solisana meistaram ir nodots rikojums,bet rezultads ir nulle