PS Siltumserviss Rīga - Nav karstā ūdens

Patversmes ielā 5/1 nav karstā ūdens jau četras dienas, sākot no 29. Augusta. 29. Augustā nebija nekāda paziņojuma, ka nebūs karstā ūdens, šāds paziņojums parādījās tikai 30. Augustā - ar norādi, ka karstā ūdens nebūs no 30. Augusta līdz 31. Augustam plkst. 20.00. Šodien jau ir 1. Septembris, bet karstā ūdens vēl joprojām nav. Zvanīju operātorei, viņa neko konkrēti nevar atbildēt, saka, ka nodos ziņu meistaram, bet tā arī nesagaidīju atbildi, kapēc ūdens vēl joprojām nav un kad tas varētu būt pieejams! Operatore pārtauca sarunu, tā arī neko nepaskaidrojot. Mēnesi atpakaļ bija pilnīgi tāda pati situācija, zvanam katru dienu operatoram, operators neko nevar atbildēt, tikai saka, ka nodos ziņu meistaram, un tā katru dienu. Kā parasti nebija ne paziņojuma, ne brīdinājuma, kāpēc tā ir un kad būs karastais ūdens. Karstā ūdens nebija 6 dienas.

E

E Evija Upite 16.09.2018

nemzagāties arī! Un es par šo pakalpojumu maksāju.