www.sudzibas.lv Siltums AB гарантия

Siltums AB - гарантия

Окна как окна, но если придется что то исправлять не дождетесь, Алёна - руководитель фирмы даже адрес фирмы наврёт, так что не советую, а если закажите то проверяйте все сразу, потом не переделают

E

M Marite 10.11.2009

Pasūtīju lodžijas iestiklošanu šajā kompānijā. Pats priekšnieks atnāca -un KĻūDAINI veica uzmērījumus. Uz telefona zvaniem atbildēja rupji. Domāju, ka šai kompānijai nav nākotnes.
Vēlos uzteikt puišus, kas veica iestiklošanu -meistarus. Viss kārtībā. Malači -domāju pēc SILTUMS AB izputēšanas viņi darbu atradīs labākā kompānijā
Esiet uzmanīgi kompānija 2009.g.oktobrī uz šo pašu adresi ir piereģistrējusies ar citu juridisko nosaukumu. tas liek domāt, ka sekos krāpniecība. tas varētu būt ar garantiju apkalpošanu vai naudas piesavināšanos. Ceru, ka kļudos, bet parasti tā nedara, veicot korektu uzņemējdarbību