www.sudzibas.lv Silene Resort & Spa Slikts serviss, īpašais piedāvājums neatbilst realitātei

Silene Resort & Spa - Slikts serviss, īpašais piedāvājums neatbilst realitātei

Ar vīru devāmies uz Sarkanvīna romantikās kūri 2 personām (Cena 285€), bijām ļoti, ļoti vīlušies, ka piedāvājums galīgi neatbilst realitātei. Aizbraucot radās iespaids, ka administrators nesaprot kādu piedāvājumu esam iegādājušies un kas tajā ietilpst.

1.Spa zonā auksts ūdens, pāru masāžas laikā pilnīgs klusums - procedūra bez mūzikas. Piedāvājumā ietilpa ķermeņa procedūra un sejas masāža, bet vīram, protams, sejas masāža netika veikta, jo redz, nepietika laika.

2.Piedāvājumā iekļauts Sarkanvīns un siera plate La Verandā (stikla mājiņā pie ezera), kas protams, ka netika īstenota šajā vietā, bet restorānā, tehnisku iemeslu dēļ. (Uzskatu, ka par to jau jābrīdina piedāvājumā)

3.Piedāvājumā norādītas, bagātīgas brokastis ar rožu lapiņām villā, kas, protams, ka bija bez rožlapiņām, un ne tuvu bagātīgas.

Kopumā esam vīlušies un noteikti vairs šajā Spa neatgriezīsimies, vēlamies brīdināt citus, kas iegādāsies šo pakalpojumu. Vieta ļoti skaista, bet apkalpošana diemžēl ļoti pieklibo. Ieteiktu oficiālajā mājaslapā atjaunot informāciju, par konkrētām lietām, kas ietilpst šajā piedāvājumā, lai klientiem nav vilšanās, jo nauda nav maza.

08.11.2022