SilaVilla, Silene.lv - Slikts serviss

Ierodoties, novietojām mašīnu stāvvietā un devāmies teritorijā, kurā diemžēl orientēties sarežģīti, jo ieejot teritorijā nebija nevienas norādes uz kuru pusi būtu recepcija. Teritorijā celiņi nenotīrīti un visi ledū, kaut arī sniega tīrītājs braukāja apkārt. Mums ierādīja numuriņu, taču vairāk nekādu informāciju nesniedza, izņemot,ka trijos jābūt lejā. Pēc laika mums numuriņā ienesa šampanieti, pie reizes nolēmām apjautāties viesmīlim par saunu - kā tas notiek,kas jāņem līdzi, jo piedāvājumā bija minēts arī, ka būs nodrošināti halāti un čības, ko numuriņā neatradām. Puisim latviešu valoda sagādāja grūtības, tādēļ īsti nesapratām neko no viņa teiktā un nācās pašiem iet vēlreiz uz recepciju. Sauna mums bija atsevišķā villā, pilnībā citā ēkā , taču šajā villā mums divas stundas bija atvēlēta vienīgi maza sauna, kaut arī ārā blakus ,piemēram, bija vēl džakūzis. Televizoru mums neizdevās ieslēgt, tāpēc nācās sēdēt klusumā. Pēc saunas nācās atkal doties caur āru atpakaļ , kas ,manuprāt, ir ļoti nepārdomāti. Lai nokļūtu līdz istabiņai, ir jādodas cauri kamīnzālei, kurā piefiksējām, ka norisinās pasākums, kaut arī mēs netikām par to informēti. Ierodoties numuriņā, secinājām, ka blakus mums ir atvēlēta istaba bērniem, līdz ar to vairāku stundu garumā mūsu numuriņa durvis tika raustītas, tika mētātas bumbiņas pa tām, bērni visu laiku bļaustoties skraidīja garām, līdz ar to klusuma un miera nekāda, kas mūs ļoti sarūgtināja. Informācija mums par šo pasākumu vispār netika sniegta, taču šī pasākuma dēļ romantiska un mierīga atpūta nebija iespējama.Vakariņas bijām pasūtījuši stundu pēc saunas. Kad jau divdesmit minūtes vakariņas kavējās, atkal devāmies pie administrācijas. Saņēmām atbildi, ka pa mūsu vakariņām ir aizmirsts un ka pēc laika pie mums uznāks viesmīlis. Kad ieradās viesmīlis, viņš atnesa mums ēdienkarti un teica, ka par vakariņām mums esot jāmaksā, kaut arī īpašajā piedāvājumā minēts,ka vakariņas un brokastis ir cenā. Palūdzām, lai pasauc atbildīgo, par mūsu pasākumu. Pēc laika pie mums atnāca atkal jau cita persona, atvainojās un teica, ka vakariņas esot cenā un lai izvēlamies jebko , ko vēlamies no ēdienkartes. Saņēmām komplimentu no šefpavāra ( kā atvainošanos) , kas bija karstvīns, taču diemžēl ne man, ne vīra kungam īsti negaršoja. Vakariņas ļoti skaisti noformētas, taču , piemēram, kakla karbonāde bija ļoti sausa un bezgaršīga, dārzenīši peldēja cukura sīrupā, kas nebija ēdams, kā arī laša zupa bija patiešām ļoti pārsālīta. Vakariņas paēdām ar vairāk kā pusotras stundas nokavēšanos. Kad vēlējāmies doties pie miera, tas nebja iespējams, jo joprojām apkārt skraidīja bērni. Kad aizvērām žalūzijas un aizskarus, numuriņš tik un tā bija ļoti gaišs un pagulēt nebija iespējams, jo blakus atradās terase, kas bija izgaismota un žalūzijas ar aizskariem neaizsedza visus logus. Bijām paņēmuši arī datoru, lai kopā noskatītos kādu filmu- WiFi , ko piedāvāja, bija daudz par lēnu, lai ko tādu darītu. Vannasistabas grīdas bija ļoti aukstas un arī karstais ūdens izlietnē netecēja. Nākamajā rītā devāmies brokastīs. Mums piedāvājas izvēlēties starp omleti un putru( viesmīlis nezināja, kā latviski ir putra un atkārtoja vārdu каша). Izvēlējāmies omleti un abiem atnesa vēršaci. Vēršacs bija atkal pārsālīta, bet šoreiz laikam pie vainas bija gaļa, kas bija pievienota. Vēl mums pasniedza sagrieztus apelsīnus un ābolus, kas bija apkaltuši un acīmredzot pasniegti no vakardienas banketa. Atnesa arī baltmaizes šķēles, kuras bija apkaltušas. Apēdām vēršacis, šķīvjus ar piederumiem viesmīlis aiznesa un vēlējāmies vēl kādu maizīti apēst, taču nebija ne galda piederumi, ne šķīvji vietā atnesti, ar ko to visu izdarīt, un tad īsti nesapratām vai mums maize un sviests tikai skatam nolikti?
Šis pasākums mums izmaksāja 180€ , kā arī protams vēl garais ceļš, jo paši esam no Jūrmalas. Apkalpošana bija zem katras kritikas. Vilšanās milzīga. Sajūta bija, ka esam nonākuši lētā viesnīcā, kaut arī vizuāli viss bija skaisti(gan numuriņš, gan vakariņas) , bet ieraugot, kas lācītim vēderā, nemaz tik skaisti vairs nelikās. Četras zvaigznes noteikti neatbilda pakalpojumiem, ko sniedz šī iestāde.

Dainis 08.01.2018

Pēc jūsu apraksta spriežot, jūs vairāk meklējāt, kam piesieties, nekā izbaudīt savu romantisko atpūtu.. Vairāk atgādina kādu Smalkā stila sēriju, kur nabaga Ričards tagad aizvilkts kādā atvaļinājumā pret paša gribu, bet nu ja nopietni par 180 EUR pienāktos labāks serviss, pieņemot, ka viss augstāk minētais teksts nav pārspīlēts, par ko es ļoti šaubos.

donna b 08.01.2018

Nu ja negribat apkart bernus un citus cieminus, tad vajag visu namu rezervet. Bet citadak ja...izklausas ne ipasi pievilcigi...

A ailina 10.01.2018

Dzīves nomākti un neapmierināti cilvēki kuri meklē kašķi vienmēr un visur.Esam bijšu ne vienu vien reizi,priecē personāla pozitīvā attieksme,labas nakšņošanas iespējas,laba apkalpošana restorānā,(ņemot vērā ka tā ir pierobežas zona,kur latviešu valoda dzirdama retāk un cilvēki iespējams runā ar akcentu,apsveicami tas ka cilvēki cenšās runāt).Tā ir vieta kur gribās atgriezties!