www.sudzibas.lv Silene Resort & Spa Slikta komunikācija, klientu maldināšāna

Silene Resort & Spa - Slikta komunikācija, klientu maldināšāna

Biju sazinājusies ar šo Sileni pa e-pastu. Vēlējos noskaidrot, vai viņi piedāvā SPA rituālus pārim kopā ar nakšņošanu. Nosaucu datumu, kurš intersē. Administrators nosūtīja man linku ar piedāvājumu no mājaslapas. Aplūkoju, izvēlējos, jautāju, vai ir iespējams standarta piedāvājumā nomainīt SPA rituālu un kā tas ietekmēs cenu. Man atbildēja, ka jā, izrunāsiet to visu ar administratoru, kad veiksiet rezervāciju.
Es nebiju ar mieru, man vispirms jāzina, ko es pērku un tikai tad jāpērk. Turklāt jāapspriež ar vīru. To arī pateicu administratoram. Cena tomēr arī nav maza - sākot no 215 eiro par nakti. Ļoti dārgi, īpaši ņemot vērā attieksmi.
Labi, atsūtīja man kādu brošūru ar SPA rituāliem atsevišķi. Tad vēl bija gara sarakste līdz dabūju zināt, kā mainīsies cena. Vai nu nesaprata, ko es gribu, vai nu virnkārši neprata aprēķināt. Beidzot noskaidroju. Teicu, ka vēlos veikt rezervāciju.
Un te pēķšņi izrādījās, ka šis piedāvājums darbojas tikai darbdienās. Bet mans datums bija brīvdiena. Un to es biju pateikusi uzreiz. Un viņi man uzreiz piedāvāja to, kas šajā datumā nav iespējams.
Protams, ka neko tur nerezrvēju. Plēš nenormālu naudu, bet serviss nekāds.

30.06.2022

I