Sigulsas slimnīca rehabilitacijas nodaļa - šausmiga attieksme

Atvedu vīru uz Siguldas slimnīcu uz rehabilitāciju pēc insulta.Pēc 5. dienām no rehabilitācijas ar atro palidzību aizvedam uz Gaiļezeru uz reanimāciju ar atkartoto insultu un vēl ar infarktu.Pēc visam analīzem viņam ir dehidratācija (ka viņam nebija dots ūdens vispār,bet skapītī mēs ielikam 6 pudeles ar ūdeni tā viņi tur un palika).Mēs paši redzējam ka attieksme ir šausmīga,visas medmasas un Pēteris Pērkons ir vienaldzīgi pret saviem pacientiem.Un gribējām viņu aizvest uz māju,atbraucam no rīta,bet viņam jau bija slikti un nokļuva atkal slimnīcā.Uz mūsu sudzību galvenais ārsts pateica ka analīzes ir meli un viņu organismam bija pietiekoši šķidrumu. JĀ JŪS MĪLAT SAVUS TUVINIEKUS LŪDZU NEATSTAJIET VĪŅUS SIGULDAS SLIMNĪCĀ!!!!!Привезла мужа в реабилитационное отделение Сигулдской больницы.Через 5 дней скорая забрала с повторным инсультом и еще с инфарктом.Анализы показали что у него обезвоживание, т.е. к нему никто не подходил и не давал попить(сколько мы привезли бутылок воды столько и забрали).Мы увидели что отношение всего персонала отвратительное и хотели его забрать домой,приехали утром,а ему плохо.Все медсестры и врач безразличные к своим пациентам.А лечащий врач Pēteris Pērkons это ходячая флегма пришел посмотрел,потом сходил к другому пациенту и только тогда вызвал скорую.Главврач на жалобу сказал что анализы вранье и ему хватало жидкости.ЕСЛИ ВЫ ЛЮБИТЕ СВОИХ БЛИЗКИХ НЕ ВЕЗИТЕ ИХ В ЭТУ ДЫРУ!!!!!!

C

G gooseberry 29.08.2014

Tātad nekas nav mainījies, kopš tā vairs nav Siguldas slimnīca... Skumji :(
Manai ģimenei arī šinī sakarībā (vēl ar Siguldas slimnīcu gan) bija negatīva pieredze - diemžēl gulošiem pacientiem netiek pievērsta pietiekama uzmanība - viņus nebaro, nedzirda un nepalīdz citās lietās.

L laurucis16 18.12.2015

Esmu šokā, un man pat nebija vajadzības lasīt komentārus lai pastāstīstu savu neseno pieredzi..mans vīrs pēc šautas brūces galvā atveseļojās Kuldīgas slimnīcā, viss bija labi līdz atbrauca rehabilitoloģe no Rīgas un nosūtīja uz Siguldu, tā pirmā attieksme mani šausmina-prasa kā lietojam zāles, un tai vietā lai būtu fiziski vingrinājumi mans vīrs pasaka, ka reāli atnāk dakteris rehabilitologs nu jau otro dienu un prasa vienu un to pašu-ko spēj un papildus logopēds 10 min..reāli viņš pasaka ka jūtas vīlies un to ko visu lasīju internetā ir fufelis...ja reiz māsiņas nesaprot ka reizi dienā cilvēciņš ir jāapmazgā vismaz vai vismaz jāapmaina apakšbikses un tas trīs dienu laikā gulošam cilvēkam nav izdarīts, tad ir LIELAIS, sabiedriskais FUI par to visu:(mēs tomēr uzticam tai vietai savus pašus tuvākos:(

A aprūpētāja 22.01.2018

Nekas nav mainījies. Cilvēkam veselu nedēļu nav mazgātas rokas, seja. Aiz auss izgulējums.
Iestājoties nodaļā pats ar turēšanos gāja uz tualeti. Pēc nedēļas ar grūtībām varēja apsēsties gultā. Nožēloju, ka aizvedu vīru uz SIGULDAS SLIMNĪCAS REHABILITĀCIJAS NODAĻU! Neiesaku tur braukt nevienam, īpaši ar smagām diagnozēm.

N Normunds12345 07.02.2018

Nekas nav mainījies arī 2018.gada janvārī - Siguldas slimnīcas Reahabilitācijas nodaļā tika ievietots sievas tēvs - gulošs ar tendenci uz veselības uzlabošanos. Pēc 5 dienām sievas māte vīru izņēma, kurš bija iestidzis dziļā stresā un apātijā (vairs pat nevarēja nosēdēt) - nemazgāts, nekopts, nedzirdīts.- vienvārdsakot - ŠAUSMAS!