www.sudzibas.lv Signe.lv uzmet klientus

Signe.lv - uzmet klientus

Nepērciet neko signe.lv.
Saskāros ar viņu apkalpošanu, kas izpaudās kā klientu pasūtīšana. No sākumā zvanīju, lai interesētos par preci. Atteica, ka lai pērkot un tad arī varēšot pats visu uzzināt!
Pēc tam vairākkārtīgi aizrakstīju, uz ko vispār nekādas atbildes neskoja. Paldies Dievam, neko nenopirku, jo tad šādas attieksmes dēļ būtu problēmas pamatīgas.
Un vēl saka, ka esot krīze. Šaraškinu kantori dzīvo un paši izvēlas klientus.

K Kaulainā 03.03.2011

Nēģeru valstiņai raksturīga iezīme-uzmešana.Kamēr būs muļķi, cirpēju netrūks, un pats galvenais faktors, ka paši brīvprātīgi šķiraties no naudas, pēc tam ceļat pretenzijas.

Q QWE 03.03.2011

Kaulainā: nesalīdzini taču uzreiz sevi ar visiem pārējiem, čabulīt.

K Kaulainā 03.03.2011

Pasaki man, dārgais, kur man nav taisnība?Valdība mums pacēla nodokļus, toties paši sev algas palielināja.Tas pats ar 100 latu stipendijām, palika tikai 80.Tikko sākās tautas skaitīšana, otrajā dienā atklājas, ka pie datiem var piekļūt jebkurš, un izmantot tos pec patikas.Domāju, ka caur internetbanku saskaitītos piemeklēs vēl bēdīgāks liktenis.

R rowerits 21.12.2012

Jā pilniba piekritu šitais kantoris par klientiem pilnīgi nedomā, sazvanīt viņus ir praktiski neispējams, un ja tur kautko pasūtat nāksies ļoti ilgi gaidit!!!

L liene_krumina2 20.09.2013

Es pati gan pasūtīju no Signe.lv portatīvo datoru. Atnāca diezgan ātri, gaidīju kādu nedēļu. Tad manam datoram vienā jaukā dienā nestradāja vairs elektrības vads. Zvanīju uz signi un tad arī sākās mans stāsts. Man teica ka uz garantiju viņi vadu varot paņemt lai droši zvanot un norādītajiem servisa numuriem. Zvanīju uz vienu servisu tur man pateica ka ar visu garantiju man būs jāmaksa par darbu, pasūtīju viņus trīs mājas tālāk. Zvanu uz nākamo servisu... Tur man atbild to pašu un plusā pasaka ka mans dators nemaz nav pie viņiem reģistrēts, bet gan ka mans dators itkā piederot lattelecom tehnology. Es protams zvanu viņiem... Tur man vispār atbild ka man lētāk sanākšot pirkt jaunu vadu. uz manu jautajumu kāpec tā, ja man ir garnatijas talons vēl vesels gads es atbildi nesaņēmu. Nu neko-devos uz signes ofisu. Tur man stāsta kaut kādus brīnumus par to, ka lattekoms itkā pārpērkot viņu servisus visus un caur viņiem gan jau ka vadu paņemš uz garnatiju. beigās viņi man panema ar visu vadu arī datoru. tas kas mani pieņēma vispār nesaprata kas par vainu un uzrakstīja ka man nestrāda baterija kompim, lai gan tā nav. manu vārdu viņs trīs reizes uzrakstīja nepareizi un ta tas arī palika, jo man vnk vairs nebija vēlmes viņam skaidrot ka mani ta nesauc un ka latviešiem vispār tada vārda nav. Un tagad es jau trešo nedēļu gaidu kad dabušu savu datoru atpakaļ, bet nekādas ziņas no ta kaktu dakteru kantora vēl joprojam nav. tāpēc jā... ja pērkat signe.lv kaut ko rēķinaties ar to, ka garantijas talons jums ir bezvērtīgs...

R Remens 19.09.2015

Sazvanīt viņus nav iespējams un tiešām ar tādu kantori nav ko saistities ja nevar sazvanit.Blakus ir citi normali veikali kā xnet utt

daniels25 01.11.2015

ka tik iesmērēt neatbilstošu preci un tad par to nelikties