www.sudzibas.lv Signe.lv Sabojāti Ziemassvētki

Signe.lv - Sabojāti Ziemassvētki

Pasūtīju dēlam uz svētkiem dāvanu-datora austiņas. Saņēmu no firmas apstiprināju gan e-pastā,gan sms veidā ka prece ir viņu birojā un varu doties pakaļ.Aizbraucot uz biroju,man vienkārši paziņoja ka prece ir pārdota kādam citam. Neviens par radušos situāciju man neatvainojās un arī nepiedāvāja kādu citu risinājumu. Un vēl -neviens šajā "kantorī" ar mani nerunāja valsts valodā.

T tadevi 20.12.2013

nezinu, kā tur ir ar runāšanu aci pret aci, bet pa telefona sarunas notiek latviešu valodā. Vienīgais varu piebilst. Ka ir radusies ļoti ineresanta situācija- vakara preces vēl nebija, bet šodien es jau lai gaidu ziņu Latvijas Pasta. jocīgi...varbūt esmu galīgi stulba...nu redzēs, bet mani jau sāk mākt šaubas...

Your Europe 20.12.2013

Labdien! Lai uzzinātu vairāk par savām tiesībām, iepērkoties internetā, varat apmeklēt šo interneta vietni: http://europa.eu/youreurope/citizens/shopping/buy-sell-online/problem/index_lv.htm?utm_source= forum_MC!