www.sudzibas.lv SIDC Krāpšana

SIDC - Krāpšana

Šis kantors- SIDC- ir krāpnieki! Man atsūtīja vēstuli (mēstuli), ka var dabūt man darbu uz kruīza kuģiem!

Vairāk painteresējoties uzzināju, ka ir jāmaksā kādi 70Ls par kaut kādām mistiskām apmācībām + 180Ls par reģistrāciju!!! Un tas vēl nenozīmē, ka tu 100% dabūsi darbu! Tikai tad, ja "darba devējs" mani, manu CV izvēlēsies!!! (Bet bieži sanāk, ka neizvēlas!)

Forši ne- tev ir jāmaksā par to, lai tev iedotu darbu! Varbūt darām otrādi-SIDC maksā mums, par to, ka MĒS aizsūtam viņiem savus CV!!!

P.S. Ja tiešām gribat strādāt uz kruīza kuģiem, tad meklējiet darbu šo kruīzu kompāniju mājaslapās! Un sūtiet savu CV PA TIEŠO, bez jebkādiem starpniekiem!!!

и Ирина 25.08.2008

я что-то не поняла, кто писал или идиот или колхозник с поля. Знаешь если ты думаешь, что кому-то ты нужет и тебе еще и должны... ты глубоко ошибаешься. Хочешь хорошую работу, нужно подготовиться. Разве когда ты идешь к врачу тебе платят? Ну нееет, это же здоровье скажешь ты, а карьера это другое? Не будет работы сдохнишь в своем колхозе, от своих изречений тупых!

S SIDC 09.09.2008

Piekrītu ! Nekas nav mainījies SIDC darbībā! Arī mums (jau pasen atpakaļ) - tā vietā, lai piedāvātu darbu - piedāvāja pamācīties viņu kursos !! Tātad naudu viņi pelna nevis ar darbā iekārtošanu ārzemēs, bet ar kursiņu palīdzību - nokāšot par to naudu. Uhh ! Labi, ka toreiz neuzķērāmies uz valodu kursiņiem par bargu naudu. P.S. Starp citu 'augsti godātās' Irinas leksika jau vien liecina, kas tas par prastu kantori.

A Andrejs 09.06.2009

Muļķi jus esat, es ar SIDC draudzejos kopš 2005. gada, esmu paveicis jau vairakus kontraktus, uz kruizu kuģiem, un visiem draugiem iesāku šo uzņēmumu.
Kursi ir vajadzīgi, tajos stāsta visu nepieciešamu informāciju par dzīvošanu uz kuģiem, darba aspektiem un arī SAGATAVO INTERVIJAI!
Bez šiem kursiem, darbu nedabūt. jo ar darba ņemēju tiksties būs pagrūti.
Otra lieta kuru autors(e) nejēdz, ir tas kā programmas cenu jāmaksā TIKAI POZITĪVAS REZULTĀTA GADIJUMĀ, t.i. jā darba dēvējs intervijas laikā izvelējas jūsu kandidatūru.

bet visiem bļauriem es varu opateikt tikai to kā papildus nāk vel biļešu cenas, vīzas, nepieciešamas drēbes utt un kopa izmaksas sanāk ap 1000€ BET TAS VISS NĀK ATPAKAĻ tiklīdz jus saksiet strādāt.
bet ziniet labāk nebrauciet, un nestradājiet. jo tādi kā jūs, uz kuģiem nav vajadzīgi. uz kuģiem ir smagi jastradā nevis janīd.

Bet SIDC meitenem varu no velēt tikai panakumus un veiksmi turpmākā darbā

R Raivis 04.08.2009

Idinsh... gribēšu redzēt kā tu dabūsi darbu pa tiešo.. :D visi tevi pateiks ka jāsazinās ar aģentūrām kā SIDC...
un iespēja tur tikt ir 80% caur aģentūru... dumb ass ...

F fox 20.11.2009

Par netikšanu nepiekrītu - var tikt pat bez pieredzes, taču gribu iebilst par solījumiem SIDC mājas lapā, kur viņi sola ieņēmumus 1000 - 2000 eiro vai vairāk. Izturēju atlasi uz Carnival Cruise lines, tiku Housekeeping departmentā par Hotel stuardess, taču alga, ko kompānijas pārstāvis nosauca bija 450 dolāri, resp. ~225Ls bez pieejas dzeramnaudām. Ja līgums tiek slēgts uz pusgadu, knapi atmaksājas izdevumi, lai uz turieni tiktu (ceļš, ārsti, kursi, izziņas), kur nu vēl kko nopelnīt :D

D Dasha 27.01.2010

Man nesen draudzene caur šo kompāniju aizbrauca. Naudas nākas izdotas ļoti lielas un lielākā problēma ir tā, ka informācija, kas ir SIDC ir 5 -6 gadus veca, bet laikam ejot daudz kas mainās. Prsaības ir pārsīpēltas, jo daudzi darbinieki uz kuģa knapi var pateikt piecus ārdus angliski, bet SIDC jautā labu līmeni, kas pamatpozīcijām vispār nav nepieciešams!
Protams, ir visādas problēmas un nianses par kurām kompānija nezin vai neinformē, bet aizbraukt var... kaut gan izejot kursus par 95LVL tikpat labi vari arī zaudēt naudu!

Z ZANDA 11.02.2010

Es gribu pateikt tikai liels paldies SIDC. Jā, sākumā bija grūti. Pirmo nedēļu, bet tikai tāpēc, ka skumu pēc Latvijas. Tagad jau strādāju trešo mēnesi uz Carnival Imagination, un ziniet, nekad, nekad vairs mani Latvijā negaidiet.. Ko es varu pateikt par tiem, kas čīkst. Jā, ir arī tādi. Smieklīgi, ka čīkst jau tie lielie puiši, kam nācās tēta BMW krīzes laikā samainīt pret klāja beržamo lupatu. Man, darba cilvēkam nekas nav nokritis, baudu sauli, gūstu jaunus iespaidus, mācos valodu. Ā, un par valodu, ja gribi sēdēt uz kuģa vienā amatā, netaisot karjeru, tad jā, valoda nav nepeciešama, bet ja gribi tikt pie normāli apmaksāta amata, veidot karjeru, tad bez valodas nekā.

K kristine 05.08.2010

Esmu viena no tām, kura izgaja visus kursus. Varu teikt, ka čakars nebija nekads, protams, sanaca diezgan daudz izdot, bet darbu man piedavaja, un butu jau gandriz aizbraukusi, ja nebutu personigi iemesli kapec tomer beigas atteicu. Tacu vini vel vairakas reizes zvanija un interesejas, vai tomer neveletos iet stradat. Tapec domaju, ka ir tikai atseviski gadijumi, kad beidzas tas viss ar negativam beigas. Bet zinu vairakus, kuri ir tur izgajusi kursus un neviens vinus nav piečakarējis. Visi laimigi aizbraucu, un kā nu kurš cik ilgi iztureja / gribēja, tik ari nostradaja un atpakal apmierinati atbrauca.
Tada mana pieredze. :)

E Eseseseseseses 05.08.2010

kursi un tamlidzigas lietas ir tikai ziedinji, iistaas odzinjas ir pats darbs uz kugja - pa 70 stundaam nedeeljaa, brivajaa laikaa jaaapmeklee visaadi boat drilli un citadas fignas. sen, sen atpakalj pameginaju, pec 4 menesiem atbraucu atpakal...kugjus var izmeginat agraa jauniibaa, kad ir liels entuziasms, nav parak augstu prasibu pret dzivi un gribas kaut ko no pasaules paskatities...

kursi ari mums kaut kadi seit pat rigaa bija, kaut kads rumanju izcelsmes vecis paradija kaa atvert viina pudeli un veel taas vinju nenormaali lielaas paplaates ar 12 skivjiem lika apkart staipiit. izdaliija paris papiirus, kuros bija uzrakstitas kokteilju sastavdaljas un tas, ka lasi piemeram, servee ar hollandese sauce..nekas tads, ko internetaa nevareetu atrast, nav.
ari algas nav tik briniskigas kaa te sola - vissliktaak ir zemakaa limenja restorana oficiantu algas, toreiz bija kaut kur ap 600-800 usd; baaraa - cik paardosi, tik sanemsi procentos. tas nozimee, ka visu laiku jaabaazas virsuu cilvekiem, man ap 1300-1500 videji menesi sanaca. patiesiibaa nemaz tik slikti nav buut par kabiines stjuartu, t.i., apkopeeju, jo tie kaut kaadaa veidaa stabili ap 2000 usd sanjema. vinjiem gan tur katra kruiza sakumaa smagaas somas bija jaacilaa, bet dziive daudz mierigaka nekaa straadaajot ar nedanesatajiem amerikanjiem...

E Eva 09.08.2010

Izgāju kursus šajā kompānijā intervijai uz Carnival Cruise vajadzēja būt maijā tad pārcēla uz jūniju tad uz augustu, bet tagad atkal gaida apstiprinājumu kautkas, jau ar šo kompāniju nav kārtībā viņi tik rīko kursus un iekasē naudu, bet ar darbu nenodrošina sanāk tāda kā krāpšana.

M maija 19.05.2011

Mulkibas! Man zvanija, piedavaja atnakt uz interviju ar NCL. Tresdien naksu :)

A adara 06.11.2011

Nu manuprāt ar viniem viss ir ok. Es 2003. gada caur viņiem dabūju darbu, tiesa gan tajā laikā nekas vel nebija jāmaksā, ari kursi vel nekādi nebija. Bet darbu dabuju loti ātri! pēc intervijas aizbraucu mēneša laikā jau prom! Iesaku! Un jā, tie kursi ir vajadzīgi 100%, jo arī uz kuģa, kad ieradīsies, tev būs jaliek visādi testi, būs apmācības un ja nenoliksi, tad tiksi aizsūtīta mājās... Tā kā- iesaku!

A anrris 06.11.2011

griezieties [slēpt]@yahoo.com tam vienmēr ir darbs. Un nav nekāds mēnesis jāgaida.

S slepenaisviesis 10.04.2013

tagad jau kursi maksa 110 ls. 90 ls viiza, 70 ls arsti un vel viniem jamaksa par dokumntu noformeshanu 110 ls..PIRMS dok noformesanas.
biletes itka vinji suta kad "itka"esi dabujis darbu bet tad kad jau tev jalido peksni tev nepazinojot biletes ir parceltas.un ta tu vari kadu gadu gaidit savu darbu.beigas izmesta nauda un nekur netiec.es jau pusgadu gaidu un neka nav
krapnieki vinji ir, tad kad tu beigas atsakies no tas cakareshanas vinji tev draud ar tiesu.
vajadzetu vinus ar darba inspekciju pabiedet