LV RU
www.sudzibas.lv Sidc Group Sia Uzmaniibu kraapnieki

Sidc Group Sia - Uzmaniibu kraapnieki

Sinii firmaa visiem, kas grib sanemt darbu uz kruuiza kugiem piedaavaa, bet faktiski uzspieda "orientaacijas" kursus par 95 (!) latiem. Teica, ka bez kursiem jums buus ljoti gruuti un faktiski nereaali dabuut darbu uz kugiem. Ja juus samaksaasiet 95 latus, jums buus jaaparaksta liigums, kuraa ir noradiits, ka peec so kursu pabeigsanas jums buus lielaakas iespeejas dabuut darbu uz kugiem, bet tas nedod nekaadas garantijas, ka juus dabuusiet darbu! Kursi notiek 2 reizes nedeeljaa pa 2 stundaam, vienu meenesi, kur staasta, ka notikaas agraak, pirms daudziem gadiem. Bet tikai, ar lielu fantaaziju, siis divas "pljaapaasanas" stundas var saukt par kursiem. Kursus vada neprofesionaali un nekaadu svariigu informaaciju juus, sajos kursos, nedabuusiet! Peec kursa beigaam jums buus jaanokaarto tests. Tests ir darba intervijas improvizaacija, bet tikai anglju valodaa. Jums buus jaapastasta par sevi un juusu iepriekseejo darba pieredzi. Dro6i vien kursu vadiitaaja jums pateiks, ka juusu intervija nav pareiza un neatbildee darba deveeja prasiibaam. Jaunaa testa nokaarto6ana jums maksaas veel 5 lati! Gan kursi, gan arii SIDC GROUP darbinieku attieksme ir atstaajusi iespaidu, ka siis firmas noluuks ir tikai juusu naudas atnjem6ana un reaalu paliidziibu darba mekleetaajiem sii firma nedod!!! Esiet uzmaniigi!

M

Komentāri (22)

A Andris 17.02.2011

...bet viņiem tak sen jau atņemta licenze...

N Natālija 17.02.2011

http://www.nva.lv/index.php?cid=2&mid=75
Jā, patiešām viņiem NAV licences! Ja NEVĒLATIES būt apkrāpts, neizmantojiet šis firmas pakalpojumus. Kādu dienu zvanīju viņiem ar jautājumu par iekārtošanos darbā, un tikai saņēmu no viņiem rupju atbildi, ka viņi nevar man nekā palīdzēt iekārtoties!

č ČangalsPleška 18.02.2011

Pri mne tam vrode ustraivalisj!

Z Zinaida 18.02.2011

Čangal, privet!Kak prozivae6j?

N Natalija 21.02.2011

U nih estj licenzija, Morskaja i NVA. Pozvonila v NVA uznala 21.02!! Kto za idiot vvodit v zabluždenie? U menja sestra u nih oformljaetsa seičas. Napugali zrja. Normaljnaja kompanija.

J Jane 21.02.2011

http://www.jurasadministracija.lv/userfiles/file/Jurnieku_registrs/Jurnieku_apkalpes_komplektesana/Jurnieku_darba_iekartosanas_uznemumi_04_12_09.pdf

#49 Licencēto komersantu sarakstā

M Mara 26.03.2011

Es ari tos kursus izgaju.Varu piekrist, ka tie kursi neko nedod, kad esi jau nonacis uz kugi, jo realaja dzive viss ir daudz savadak neka vini stasta.Bet saprotiet ari, ka viniem ari nauda kaut ka japelna, kurs shajos laikos kaut ko par velti dod. Neko sliktu par SIDC group teikt nevaru, gribetu zinat ka savadak jus cilveki tiktu uz kuga, ja ne caur kadu kompaniju.Tas ir tikai starpnieks, lai tikt uz kugi, un kad tur nonac tad gan pasham par sevi japastav.

A anna 26.05.2011

Ko nozīme "kursi neko nedod"? Kursi dod sertifikātu, bez kura tevi neviens neuzaicinās uz darba intervīju ar kruīzu kompānijas parstāvjiem!

L Lina 08.06.2011

Loti zel, ka jus nesaprotat to svarigako informaciju, ko rada un runa kursos... Cik daudz jus zinajat par kugosanu, darna noteikumiem, dzives apstakliem un t.t. pirms atnacat uz macibam!? Man liekas, tas, ta kak pashas meitenes SIDC-a saka, laiks visu padomat un un pienemt lemumu, vai tu esi gatavs tur stradat ar dazadas adas cilvekiem, vai tu esi gatavs dzivot mazina kajite un vel dalit ar kadu, bai tu esi spejigs nakt darba ar smaidu katru dienu, ... es domaju ka var turpinat vel ilgi. Ja tu esi cikstulis, nu tad tev nav ko darit uz kugiem!

G Gatis 10.09.2011

Auni, viņi tev tikai dzied ka viss bus jauki uut, uzrokam janesa 20 kg 16 šķivji, ja laika kautko nesi izdarijis tev piespriez sodu, mazgat gridas cilveki nesat muļķi neklausieties taja medu ko jums lej ausis, kad busiet uz kuģa verdzibas laiks ir sacies, nepatik tad brauc majas tada atieksme. 19 stundas jastrada no vietas un ja paspej tad vari paest.

S sucre 25.10.2011

19h? kas pa mulkibam, teb ir ligums uz 8-10h diena, ja tu njemies vairak, tas jau ir tavas problemas. darba devejs paraksta ligumu ka vinjsh neparkaps liguma minetos noteikumus un to pashu garante SIDC. ja paraksties uz virsstundas un vnk nemaki pateikt nee, tad tas jau tavas problemas :D

M Mozuss 22.11.2011

Es esmu pārliecināts, ka uz visiem komentāriem šajā topikā atbild Žanna. Kāpēc tad lietojat kādu cita cilvēka personvārdu. Teikšu godīgi, kuri vairāk nedod, nekā dod. Vismaz būtu tos modernizējuši, nevis likuši skatīties 88 gada filmu. Ja cilvēkam ir normāla angļu valoda un nedaudz attapības tad aizmirstiet par šiem kursiem, var uz kuģa tikt caur lietuviešu kompāniju, kā arī pa tiešo! Strādāju uz kuģa ar daudzām citām nacionalitātēm- NEVIENAM nav tādu kursu!!! Un kursi neparāda to reālo situāciju, cik reāli ir grūti uz kuģa, bet var izciest, ja esi labā pozīcijā!

E Evelīna 12.07.2017

kā ar Jums var sazināties!
Gribētu uzdot dažus jautājumus!

7 777 09.04.2012

Ļaudis, es ļoti labi saprotu, ka atnākt uz firmu un cerēt, ka viņi visu jūsu vietā izdarīs, skan ļoti labi, bet risks būs vienmēr, it īpaši ja jums nav nekādas pieredzes darbā ārzemēs un angļu valodas zināšanu. Ja jūs nerunājat angliski jums vienalga būs jāiemācās, iztērējiet naudu labāk uz angļu valodas kursiem, pirmkārt jūs būs grūtāk piekrāpt, otrkārt jūs būsiet spējīgi paši atrast darbu ārzemēs nemaksājot firmām un necerot uz labu laimi. Vienreizējs portāls ir EURES, jūs vararat tur ievietot savu CV kā arī sazināties ar darba devējiem pa taisno. Tas is European government website, viss tiek pārbaudīts un darba devēji tur nevar reģistrēties vispirms nepierādot savu personību un uzņepuma pastāvēšanu kā arī to, ka nav nekādas kriminalitātes. Es izmantoju šo saitu vairāku gadu garumā un man nekad nav bijušas nekādas pretenzijas. Otrs saits, kur jūs varat meklēt darbu ir www.eurojobs.com sistēma gandrīz tāda pati. Un vēl kas, piemēram viesmīļu vakances Kiprā, kuras piedāvā firma Vollars maksā 600-700 eiro mēnesī, ņēmot vērā dzīvošanas izdevumus Kiprā tas vispar nav nekas, savukārt vakances, kuras jūs varat atrast EURES portālā is ap 1000eiro mēnesī. Vienkārši vajag beidzot kaut ko izdarīt pašiem un pašiem nest par savu dzīvi atbildību.

T turciaja 20.04.2015

ĻOTI AIZDOMĪGS KANTORIS, maigi izsakoties. Ir samaksāta liela nauda, bet nekas vairāk kā solījumi par iekārtošanu darbā, nav sagaidīti. tad vēl neskaitāmas reizes melots (telefoniski), ka pēc 2 dienā, . pēc 2 mēnešiem... rezultātā ir pagājis vairāk kā gads un viņi turpina melot. Jābrīnās, kā vēl līdz šim tāds kantoris darbojas, ņemot vērā smieklīgin mazo pamatkapitālu. Sen par šo iestādi vajadzēja interēsēties Tiesībsarga birojam, KNAB, VID... Beidzot jāsāk rīkoties. Ktrs, kuram bijusi darīšana ar šo firmu, var nosaukt visamz 5 cilvēkus, ko šis SIDS GROUP ir apkrāpis, izmantojot to, ka cilvēki juriskos jautājumos ir mazizglītoti un neuzņēmīgi. Tāpat jāņem vērā fakts, ka jaunieši necīnās par savām tiesībām, bet meklē nākošo iespēju. Kādam beidzot šis iestādījums ir jāizceļ gaismā un jānovērš turpmākā LR iedzīvotāju apkrāpšana. Nav jēga aprakasīt konkrētus gadījumus un tādējādi tērēt laiku. Ķersinies visi pie lietas un pārtrauksim lētticīgu ļaužu turpmāko apkrāpšanu.

A Arrow 22.03.2016

Es, personīgi, caur šo kompāniju tiku strādāt uz kuģiem. Ja kruīzu kompānijām bija intervijas, tad SIDC kompānija ar mani sazinājās un aicināja uz interviju. Ja Kruīzu kompānijām attiecīgās vakances nav nepieciešamas, tad kāda jēga aicināt? Man kopš kursiem un aizlidošanas uz kuģi, kopējais laiks aizņēma 3 ar pusi mēnešus. Tu attiecīgi, vienmēr vari ierasties birojā un uzdot jautājumus personīgi - man vienmēr tika atbildēts. Mēs kursos pietēcaimies vairāki draugi un visi arī tikām (dažādos departamentos).
Nezinu kā Tev, bet man konsultācijas laikā jau teica, ka process var aizņemt līdz pat 6mēnešiem, jo viņi no savas puses izdara visu, pārējais ir atkarīgs, kā tu sevi pasniedz intervijā ar kompānijas pārstāvi. Un, cik man teica, beidzot orientācijas kursus - sertifikāts ir derīgs 5 gadus. Šobrīs esmu nostrādājusi jau 3 līgumus un nolēmu vairs uz kuģiem nebraukt. Sazinājos ar SIDC Group, pastāstīju kā man gājis (jo visu manu līgumu laiku, kāds no kompānijas ar mani sazinājās, lai zinātu kā man klājas) un pat šobrīd viņi man atkal sūta informāciju uz e-pastu, kad notiek intervijs, ja nu atkal gribu kandidēt uz kādu no amatiem darbā uz kuģiem.
Mana pieredze bija pozitīva!

R Redburn 02.02.2017

Kads var komentet shis dienas situaciju ar sho uznemumu?

S senduxis 12.07.2017

Ja man ari interese si gada atsauksmes par so kompaniju

C Christina3 31.07.2017

Man ari luudzu

M MSpecialists 20.03.2018

Situācija ir tāda pati. Man sameloja, ka amats uz kuru kandidēju kā speciālists netiek piedāvāta vīriešiem vispār. Bet to man pateica kursos, kad biju jau samaksājis 180EUR Tā ir krāpšana.

M MSpecialists 20.03.2018

Melo un noklusē informāciju par piedāvātās vakances detaļām. Liek samaksāt 180EUR par kursiem un tikai tad pasaka kursos, ka vīriešus nepieņem šajā amatā vispār. Krāpšana!

L Lielausis 27.04.2018

Izskatās, ka kompānija rupji pārkāpj Darba likumā noteiktās normas. 1. sludinājumā pie prasībām nav nekas minēts, ka pretendentam ir jābūt ar kaut kādu tur sertifikātu vai zināšanām par darbu uz kuģiem, 2. sludinājums ir vispārīgs un attiecas uz jebkuru gribētāju, savukārt Sidc mājas lapā jau pašā pirmajā teikumāvrakstīts, ka darbs paredzēts gados jauniem cilvēkiem - tātad tad ir nevienlīdzīgad attieksmes pārkāpums, atbilstoši DL 7.panta 2.punktam. 3. Šādā veidā, kad pretendentam par savu naudu jāveic kaut kādu kursu apmaksa līdz darba tiesisko attiecību nodibināšanai ir uzskatāma par darba vietas pirkšanu, kad jau ir kriminālatbildība

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes