www.sudzibas.lv Sidc Group Sia Pard darbā iekartošanu jāmaksā astronomiskas summas

Sidc Group Sia - Pard darbā iekartošanu jāmaksā astronomiskas summas

Krīzes laika zaudēju darbu, iekļuvu milzīgos parādos un jauna meitene būdama, meklēju darbu kur ārzemes, lai varētu visu atmaksāt. Uzķeros uz šis aģentūras, kas piedāvāja darbu uz kruīzu kuģjiem. Kursi maksāja 450 LS (es biju bez darba, nācās visu aizņemties), pētām , jau kursos, viņi pateica, ka jāiet speciāla medicīniska, vel kad 40ls. Pēc tam bija jāmaksā par interviju, un kad atnācu it ka parakstīt līgumu, viņi mani sūtīja uz ASV vēstniecību par 88 Ls kārtot vīzu, ko viņi bija "aizmirsuši" pieminēt sakuma!!!!! Man kabatā kā tagad atceros bija 018 santīmi, vēl aizņemtiem naudu man vairs nebija no kā. Algu piedāvāja atkarīgi zemu - pirmos 9 mēnešus ap $600 EUR. Aizbraucu citur, saņemu 1200 EUR algu, parādus atdevu, daudz ko iemācījos un nevajadzēja nekam neko maksāt, un vergot par smieklīgu algu!!!! Ja gribas uz kruīzu kuģiem - sūtiet CV pa tiešu uz Kruīzu kuģiem!!

P

S Seawolf 09.11.2015

Šādas muļķības var rakstīt tikai vienа, kura pat tuvuma negāja SIDCam. Laikam Štrauses kundzei un viņas atbalsta grupai, būs vismaz daži argumenti ko sniegt tiesā, par kompānijas apmelošanu.